Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van valami kiskapu ha megbunte...

Van valami kiskapu ha megbuntetnek azért mert tilosban parkoltam?

Figyelt kérdés
30000-ret kéne fizetnem de nagyon sokallom nem lehet lejjebb vinni?
2009. dec. 7. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha feljelentettek, akkor már nem sok. Ha meg papírt is aláírtál szinte semmi, hogy megúszd.


Lehet fellebezni a határozat ellen, ebben el kell sírni a bánatod, hogy miért is álltál tilosban (lehetőleg nyomós indok legyen), ilyen olyan probléma, egekbe szökött lakáshitel, el kell tartani a családot, ilyesmi. Szóval sírni kell. De nem érdemes azért nagy kamukat kitalálni, nehogy utánajárjanak néhány dolognak.

Ha ezt figyelembe veszi az előadó, akkor csökkenteni fogja a bírságot. Remélhetőleg.

2009. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem jul.1-jén lejentettek,fel,vagyis ez volt a szélvédőmön szintén tilosban parkoltam.A mai napig semmit nem kaptam.Se határozat,se csekk,se semmi.6 hónap az elévülés,úgy tudom,de nem adnak semmilyen kedvezményt.
2009. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nekem se volt semmi csekk siman lefenykepezett!

Raadasul ugy hogy a kocsiban ültem:P

Kaptam már határozatot hogy blabla...

Én csak ezt a 30rugót nagyon sokallom!!

Ezért kéne valami...

2009. dec. 7. 21:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az a max. össszeg. Miért kaptál Te ilyen magas büntit, nem az első volt? Esetleg a béred alapján kérheted a csökkentést. Sajnos többet nem tudok. De a rendőr büntetett meg, ugye? Nem a közterületes?
2009. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én meg ugy tudom hogy az a minimum összeg!

Lehet közterületes volt de rendőr fényképezett le az tuti!

2009. dec. 8. 20:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem büntettek meg mostanában az tuti tehát nem lehet az miatt!
2009. dec. 8. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:
2009. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a közterületes büntet, akkor max 30.000Ft. Bár lehet, hogy önkormányzat függő. Ha rendőr jelent fel, akkor amit belinkeltem, mást nem találtam, abból úgy látszik, hogy fix 30.000Ft.

Anyagi helyzetre lehet hivatkozni általában, hogy mérsékeljék a büntit, vagy részletfizetést is kérhetsz.

2009. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értem köszi a választ!

Lehet irok 1 levelet meg nekem azt mondták nincs részletfizetés,de ha én mondjuk 5000 revel utalgatom havonta akkor elfogadják nem szabályos de megvárják mig beérkezik az utolso részlet is és ezzel le van tudva!

2009. dec. 10. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonon érdeklődd meg, hogy milyen lehetőségeid vannak. Nekem a volt munkahelyemen nem egy kollégám volt, hogy kérelmet írtak részletfizetésre és volt aki megkapta. Egy próbát megér. Különben meg, ha a fizetésed nem engedi meg, hogy ennyit csak úgy kifizess, érthető, szerintem kevesen vannak, akik nem érzik meg, ha 30.000 csak úgy kiesik egy hónapban a zsebükből.
2009. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!