Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kora reggeli szondáztatási...

A kora reggeli szondáztatási akció, mennyire koncepciózus?

Figyelt kérdés
Már többször belefutottam, 6 óra körül, hogy a kis-forgalmú kivezető utakon, ahol a munkások mennek a melóba, rendőrök várják őket és szondáztatnak. 7.30-kor már eltűnnek, amikor az elitibbek mennek a munkába, a főnökök. Ez szerintem, a munkás emberek terrorizálása.

2014. márc. 6. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az terrorizálás amiért a reggeli felesek magukba döntése után el akarják őket kapni ittas vezetésért? Vagy valamiért reggel részegnek lenni más, mint egyéb napszakokban?
2014. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Bíznak benne, hogy a frissen kelt, zuhanyozott, fogmosás utáni emberek tömege között találnak olyat aki szájvizet használ, és bejelez a szonda.
2014. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

09:11


Ilyenkor vérvételre kell menni, ott majd kiderül, hogy mi a helyzet.

2014. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Én úgy sajnálom szegény munkásembereket, hogy így terrorizálják őket!

Nem is tudom, hogy tudnak így élni, csak úgy egyszerűen megszondáztatják őket. Ez rettenetes, ez az alapvető emberi jogok lábbal tiprása. Az ENSZ-hez kellene fordulni, vagy legalábbis az EU-hoz, hogy indítsanak kötelezettségszegési eljárást.

2014. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A munkások nagy része korán reggel beveri a felest. Így rohangálnak az utakon főleg a sofőrök is, hiszen úgy vannak vele reggel a legminimálisabb az esélye annak, hogy szondáztatják őket. Csak nézd meg az utcán látható kétkezű munkásokat - tisztelet a kivételnek- legalább a fele alkoholista fejű!
2014. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, ha korán reggel valaki balesetet okoz akkor mi lesz a fő téma? A rendőrség nem csinál semmit. Tessék itt van, csinálják. Még szigorítani is fognak az ittasságon, pedig így is felére csökkentették a bűncselekményi határt.
2014. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!