Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tavaly október 30. án vettek...

Tavaly október 30. án vettek egy vizeletmintát ami pozitív lett marihuánára de még mai napig semmi hír lassan fél éve. Lesz még ebből valami? Vagy nem érek nekik annyi papírmunkát h foglalkozzanak vele (Remélem)

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért vettek mintát? Mi az előzménye? Mesélj kicsit róla...
2014. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elkaptak egy nagy drogterjesztőt akihez járt egy régi ismerősöm így őt is elkapták és a rendőrségen mondta a nevem h én is jártam oda szerencsémre nem jártam soha oda hisz az szintetikus dolgokat árult s én csak marihuánát szívtam időnként csak pechemre pár nappal is a dolog előtt így lett pozitív de az ügyhöz konkrétan semmi közöm semmilyen telefonszám semmi nem vezet a terjesztőhöz
2014. márc. 13. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne füvezz.
2014. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad van sose gondoltam erre :O

Van olyan aki már járt így s tud konkrét választ is adni ?

2014. ápr. 2. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Látod? Pedig nem jártál volna így. de nem az én dolgom, hogy megváltsalak. További jó töprengést.
2014. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tudomásom szerint 2 (kettő) év az elévülési feltétel. Tehát ha még másfél évig nem lesz semmi, akkor annyi volt, nem fogsz rá"tekkerni". :D

Szerintem meg CSAK a "szintetikus fazont" és a fogyasztóit akarták lekapcsolni. :D

Üdv.

2014. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod szintén erre gondolok h akit akartak megvan tanújuk is van s nem zargatnak bízom benne hisz szeretek "origamizni" jókat lehet filozofálni :D de 2 évig akkor mellőzhetem eme művészetet hisz gondolom elterelőn ism csapnak néznek s ereszthetek a poharukba :(
2014. ápr. 15. 23:18
 8/8 anonim válasza:

Hello.

Hasonlóan jártam, de csak kb 4,5 hónapja, érdekelne hogy azóta neked küldtek-e már levelet ,vagy nem lett belőle semmi? köszi

2014. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!