Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendörök miert paradeznak...

A rendörök miert paradeznak az autojukban ahelyett, h a Nyugati aluljaroban tennének rendet?

Figyelt kérdés
Az aluljarok tele prostikkal, stricikkel, hajlektalanokkal, BKV jegyet nem tudsz venni, mert zaklatnak, közben sehol egy rendör. A felszinen "szondaztatjak" a fiatal csajokat, meg melegednek az autojukban. Mit szoltok ehhez?
2009. dec. 15. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Az a Nyugati aluljáró mindig is egy lepra hely volt, örülök neki, hogy felülről elkerülhető. Hogy mit szólok? Marhára nem örülök, az kellene, hogy minden éjjel legyen lent legalább 2 járőr és söpörje ki onnan a mocskot x óra után. Akkor egész éjjelre kellenének, kár, hogy a terület nem zárható a vonat miatt. De akár még azt is meg lehetne csinálni, hiszen az egész megközelíthető felülről is. Szóval ha a Westend bezárt, én lerácsoznám az aluljáró bejáratát, fent már a bandázók sem olyan nagy legények.
2009. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes kérdés! Így még nem gondoltam erre. Sokszor láttam, hogy két három fiatal rendőr 'vagányan' néz ki az autóból (már csak a zene hiányzik). Sokszor láttam azt, hogy csak körbe körbe járják a várost, de igazán nem látják mi történik az autón kívül. Ha aluljáróba lemennének akkor ott már igazán rendőröknek kellene lenni. :(
2009. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert a bűnözőnek több joga van mint az állampolgároknak és a rendőröknek együttvéve.Ha lemegy igazoltat akkor egyből mindenfélével megvádolják és másnap már az utcán van.ennyit a biztonságunkról.köszönjük a pártvezéreinknek,akik védik ezeket a mocsko.kat csak,hogy szítsák az ellentéteket és a disznóságaik homályban maradjanak,míg egymásra acsarkodunk.
2009. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert az már rasszizmus lenne és ők is féltik a kis állásukat az un jogvédőktől
2009. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Vagyunk egy páran diákmunkások valaki már több éve,és már folyamatban azt csinálják a rendőrök hogy,(mi várjuk a buszt a város fele mert a gyár egy kisebb faluban van)megállnak és mindenkinek világítanak a szemébe. Szerintem már megszokhatták volna egy ideje a munkásokat. olyan22 körül szokott lenni...:))) Szerintem élvezik hogy ,,van hatalmuk,,
2009. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem a Blahán A KÖRÚTON zsebeltek ki. Lementem az aluljáróba: rendőrök ott füzögették nevetgélve a büfés lányokat.
2009. dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert azt bizonyítani is kéne ám. És a prostitúció az egyik legnehezebben bizonyítható szabálysétés!

Attól, hogy Te tudod, én is tudodom, a rendőr is tudja, hogy az ott lézengők fele prosti meg strici, ennyi még nem elég, hogy rájuk bizonyítsák.

Amúgy nem csak a rendőrséget kéne szidni, hanem a kedves polgármester úr is léphetne már valamit a pesti aluljárók megtisztítása érdekében, nem mindent a rendőröktől kéne várni.

A hajléktalanokkal meg sok mindent nem tudnak teeni, max beviszik őket pár órára, utána kiengedik és az a szerencsétlen megy vissza melegedni. Ha nem viszi be akkor meg elzavarja és miután a rendőr kihúzza a lábát az aluljáróból, már iszkol is vissza a hajléktalan, vagy elmegy egy másik aluljáróba. Nem lehet minden aluljáróba rendőrt állítani a nap 24 órájában, illetve lehetne, ha lenne elég ember, de akkor sem ez a megoldás.

2009. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert a kocsiban nem fáznak!!!!!!!!!!!
2009. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert most is bevittek egy büntetett előéletű cigányt aki megvádolta őket,hogy megverték,és még a vizsgálat előtt kirúgták a két szerencsétlent.vicc az egész mindez egy szavahihető bűnöző vádjára.miért ennyire védettek ezek a bűnözők?szerencsétlen rendőröket lassan sajnálnám ha nem keménykednének az egyszerű magyarokkal.
2009. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na te tudni fogod előre hogy hol lesz bűncselekmény...mert akkor szerintem holnaptól te legyél az országos rendőrkap.hogy a rendőreink mindig ott lehessenek időben.....

És amúgy odamész egy ku.vához lekapcsolod...beviszed...mit mond????hát én csak a barátnőmet vártam hogy megadjam neki a tartozásom azért volt nálam ennyi pénz....azt szevasz engedheted is ki.

2009. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!