Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltal mar bortonben?

Voltal mar bortonben?

Figyelt kérdés
Ha igen hol es meddig? Hogyan elted meg?

2014. dec. 19. 23:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

És nem is szeretnék oda jutni soha.

2014. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Joghallgatóként vettem részt börtönlátogatáson a Kozma utcai fegyház- és börtönben. A kérdező nyilván nem erre gondolt, de azért így is tudnék mesélni az ottani állapotokról... :)
2014. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hat a korulmenyeket tapasztalatbol ismerem :D Csak arra vagyok kivancsi, h itt az oldal felhsznaloi kozott van-e olyan, aki volt mar....es h milyen volt neki.
2014. dec. 19. 23:29
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem voltam.
2014. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a kérdést már nekem is eszembe jutott,hogy felteszem de aztán soha nem tettem fel itt a gyakorin. Válaszolva a kérdésedre. : Sajnos,Igen, voltam börtönben.

Pécsen voltam, 7 hónap előzetes letartoztatás után a Bíróság felmentett az ellenem a rendőrség által kreált ügy/vádak alól. Természetesen az ügyészség és a rendőrség (a "két iker testvér") Hogy mentse a mundér becsületét, a letartoztatásom utáni harmadik napon, miután a bíróság elrendelte az előzetes letartoztatásom 30 napos meghosszabítását, látták,hogy nem én vagyok az ő emberük,ezért,hogy mégis igazuk legyen,hogy én vagyok a rossz fiú , megvádoltak egy másik témában/ üggyel, aminek a vége börtön büntetés lett. Első fokon, 1 év 2 hónap amit a másodfok megváltoztatott 2 év letöltendőre, amiből 1 év 4 hónap után kedvezménnyel szabadultam. Mindez kb. 10 éve történt. Röviden ennyi. De tudnék róla akár egy könyvnyi anyagot is írni. (Lopás, felmentettek. Orgazdaság és csalás miatt el ítéltek.) Hogyan éltem meg ? Úgy ,hogy a mai napig is azt mondom, bárcsak meg csináltam volna mind azt ami miatt elítéltek.

Ártatlanul ültem 7 hónapot és 1 év 4 hónapot szintén kreált ügy miatt, azaz összesen 23 hónapot.

Már írtam kb. 10 éve történt az eset. Mondhatnám azt is ,hogy lesz.arom nem érdekel. Vagy,hogy oké megtettem,lebuktam leültem és kész, de nem, én most is és mindörökre azt mondom,hogy ártatlanul ültem, nem követtem el az ellenem felhozott vádakat.

Röviden ennyi.

2014. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem, de pl. néhány külföldi országban egy kisebb nyaralásként is felfogható egy börtönbüntetés a körülményeknek köszönhetően! :D Szóval Magyarországon nem is tervezem. Semmi pénzért sem a sok koszos c kategóriás közé.
2014. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
5. ez elég durván hangzik. Még akaratlanul is le lehet vonni belőle a tanulságot. Köszi...
2014. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

5. Pecsen en is voltam ketszer :D Hanyas zarkaban voltal?

Amugy ha tenyleg ugy ultel, h artatlanul, krealt ugyel,akkor ez tenyleg gaz lehetett...en legalabb tudtam, h miert ultem, kockaztattam, lebuktam, ennyi...de tudom hogy szeretnek a rendorok olyat az emberek nyakaba akasztani,amit nem is kovettek el, engem is mar megvertek a nyomozok orakig az orson, h valljak magamra egy ugyet, amit akkor tenyleg nem en kovettem el, csak le akartak zarni a temat...ilyen szemetek.

2014. dec. 20. 00:09
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, azért erre ne legyél túl büszke. A válaszoló leírta korrekten, te meg felvágsz vele? Hú gratula...
2014. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem, felreerted, nem vagok fel vele, nem is gondolom, h lenne ra barmi ok...nem tudom, h melyik mondatbol jutottal erre a kovetkeztetesre, de nem allt szandekomban felvagni akarmelyik bortonlatogatasommal sem.Mondjuk nem is szegyen sztem, de nem is dicsoseg...habar tudom, h egyesek tenyleg menonek erzik magukat ezaltal, de nekem ez nem all szandekomban.
2014. dec. 20. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!