Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Alkalmaznak még besúgókat /...

Alkalmaznak még besúgókat / spicliket, mint a Kádár-korszakban vagy más hidegháborús rendszerben?

Figyelt kérdés
Vagy ma már számítógépes programokkal turkálnak az emberek számítógépeiben, email fiókjaiban, telefonos beszélgetéseiben/üzeneteiben és fórumokban ?
2014. dec. 20. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Àllitolag nem!!Bar en feltennem ra az eletem is hogy igen;)
2014. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A számítógépes turkálást nyílt titok hogy használnak a titkosszolgálatok. Persze nincs kapacitás minden egyes ember minden adatforgalmát ellenőrizni, de ha valaki rá akarnak szállni, rá tudna. Amikor meg Facebookra posztolsz, akkor magad szolgáltatod ki a magánéleteted a titkosszolgálatnak...

Telefonos lehallgatás is létezik. Pár éve volt egy érdekes "kísérlet" amikor a Magyar Gárda telefonon megbeszélt egy gárdaavatást egy településen, erre az időpontban ott termett több száz rendőr, és mindenkit igazoltattak aki behajtott a településre. Persze nem is volt gárdaavatás. Minden telefonbeszélgetést nyílván sincs kapacitás lehallgatni meg kiértékelni, de egy Magyar Gárda vezetőt szívesebben hallgatnak le nyílván...


Hogy konkrét besúgók léteznek-e arról nem tudunk. Nem azt mondom hogy nincsenek, csak hogy nem tudunk róla. Mindenesetre nem tapasztaltam azt mint ahogy a Rákosi-korszakban történt, hogy éjszaka fekete autók mászkálnak és minden nap egy szomszéddal kevesebb...

2014. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Echelon project keretén belül mindenkinek a mailjeit olvassák, ha akarják és monitorozzák milyen óldalakat olvasól. Hamarosan már az agyadba is belelátnak ! Nem vicc [link]
2014. dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van erről egy saját elméletem, lehet hogy teljesen alaptalan. A komonizmusban ugye többféle módon szervezték be a besúgókat: találtak az életében olyan fekete foltokat, aminek a kitudódását nem engedhette meg magának a pali, voltak elvhű/rendszerhű spiclik, ősbolsevik házmesterek, illetve simán fizetett besúgók is. Mindenesetre az egész társadalmat behálózta a rendszer. És az elméletem: egy ilyen, hosszasan felépített, mindenhol jelen lévő polipot csak úgy szélnek eresztettek a rendszerváltáskor?
2014. dec. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek megvan a figyelő elbere
2014. dec. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a világ összes telefonját, és mail-jét monitorozzák szoftveresen, bizonyos szavakra. Gondolom itt a gyíkot is figyelik, minden fórumon van telepített ügynök.
2014. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8-10 éve a titkos szolgálatok látó körébe vagyok, jelentenek rollam egy páran többnyire azok akikről nem gondólnám, meg néznek mindenemet, simán ki nézem belőlük hogy még a kakámat is... Van hátránya rengeteg meg kicsi előnye is... Ez idáig SOHA senkivel nem beszéltem őszintén mert mindig bennem van a félsz, volt egy személy akinek írtam erről ezt-azt de nem több, mert talán ő segítene a kapcsolatain keresztűl hogy normálisan élhesem az életem mint a többi 24 évesek...
2015. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!