Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » De miért!? (kérdésed túl...

De miért!? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most egy órája arra keltünk, hogy a felettünk lévő házaspár veszekszik. Van egy kisfiú is. Arra lettem igazán figyelmes, hogy a gyerek azt mondta az apjának, hogy ne üsd anyát. Háromnegyed órán keresztül veszekedtek. Kihívtuk a rendőrséget és úgy félóra alatt értek ki. -.- Amikor a rendőrök kiértek akkor pont nem volt hangzavar. Bejöttek a lépcsőházba voltak kb. 10 másodpercet és elmentek. Hozzáteszem, hogy nem is rendőrautóval jöttek. Azóta már több üvegtörés is hallatszott. Most is veszekednek. Nem lehet aludni. Na a kérdésem az lenne, hogy miért mentek el ilyen hamar? Ilyen szar lenne a magyar rendőrség, hogy fel se mennek? Ennyire le szarják? Elég durva dolgokat hallottam...

2015. jan. 1. 03:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Rendőröket ne baxogasd ilyenkor, mert amelyik épp nincs bebaszva az is másnapos. Ülj le és igyál inkább!
2015. jan. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
a magyar rendőrök kritikán aluliak és az intelligencia-szintjük a nullához közelít. Én olyan esetet is tudok, ahol a családi balhéhoz kihívták a rendőrséget, és az egy dolog, hogy törvényileg nem tehetnek semmit a bántalmazó apával szemben, de ezek egyszeráen annyira degeneráltak, hogy olyan dolgkat mondtak el a családnak, ami a bántalmazó apának a viselkedését bátorította, és információkat szolgáltatott arról, hogy mi az a határ, amit az ne lépjen át ahhoz, hogy a bántalmazást ne lehessen feljelenteni. A magyar rendőrség egy gittegylet, és összesen csak arra jók, hogy a rendőrbácsik a saját kis híúsági sérelmeiket torolják meg a lakosságok a kék zubbonyba öltözve. Velem például történt olyan, hogy két rendőr elkezdett beszólogatni a hajamra meg a ruhámra a Keletiben. Persze ha odamentem volna és felpofoztam volna, akkor még én mentem volna börtönbe.
2015. jan. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem folyik vér, addig nem érdekli őket.
2015. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
A magyar rendőr különösen rusnya, gyáva és buta állat! Ők csak a pénzt szeretik felvenni, magasról lesz-rják, ha valahol bántalmazzák a gyengébbet stb.
2015. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Kihívtuk a rendőrséget" -de minek?! Vagy ez az első ilyen esetetek?


Érdekes, de felénk nem hívnak rendőröket szinte semmilyen indokkal; mindenki tudja, hogy nincs értelme.

2015. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezen nem tudom mi a kérdés, a sok hozzá nem értő meg írja a hülyeséget.


Szépen odamegy a rendőr. Megkérdezi anyát, bántotta e a férjd. Mondhatja azt, hogy nem.


De lehet vérzik az orra, kék a szeme alatt. Akkor mi van? Megkérdezik akar feljelentést tenni?? Ha azt mondja nem, akkor nem szólhatnak bele a rendőrök. Ez a törvény

2015. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondom be se mentek a lakásba. A lépcsőházba voltak csak.
2015. jan. 1. 23:58
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
első vagyok. Látom a hülye proli kis rendőrök bevetették magukat, és lepontozák a válaszomat. Ezzel kb teljesítették is a hatásköri kötelességüket, ami de facto arról szól, hogy elhárítani a problémát maguktól.
2015. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán jobb lett volna, ha felmegy a zsaru. Az intézkedéséről persze jegyzőkönyvet kell felvennie, ami azután végigmegy az egész apparátuson. Iktatószámot kap, 63-an megvizsgálják az intézkedés jogszerűségét, stb. És akkor az adóforintodat ilyen hülyeségekre költik. Mert tenni nem tehet semmit, amíg komoly veszély nem merül fel.
2015. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondtad volna azt,hogy egy cigányt vernek a Magyarok a házban,egyből ugrottak volna.
2015. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!