Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » De miért!? (kérdésed túl...

De miért!? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most egy órája arra keltünk, hogy a felettünk lévő házaspár veszekszik. Van egy kisfiú is. Arra lettem igazán figyelmes, hogy a gyerek azt mondta az apjának, hogy ne üsd anyát. Háromnegyed órán keresztül veszekedtek. Kihívtuk a rendőrséget és úgy félóra alatt értek ki. -.- Amikor a rendőrök kiértek akkor pont nem volt hangzavar. Bejöttek a lépcsőházba voltak kb. 10 másodpercet és elmentek. Hozzáteszem, hogy nem is rendőrautóval jöttek. Azóta már több üvegtörés is hallatszott. Most is veszekednek. Nem lehet aludni. Na a kérdésem az lenne, hogy miért mentek el ilyen hamar? Ilyen szar lenne a magyar rendőrség, hogy fel se mennek? Ennyire le szarják? Elég durva dolgokat hallottam...

2015. jan. 1. 03:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Menjetek már el Amerikába,mert itt persze remmit nem tesznek,de ott még főleg.Ugyanolyan intézkedést hajtanak végre.De ha baj van mindenki a rendőröket hívja,olyankor persze jók.Meg ha pénzt kérnek az korrupció,de ha az orvos is csinálja ezt,az hála pénz.

Definiáljátok azt a szót,hogy "a magyar rendőrsg mind szánalmasp.Egy embert is nehéz elítélni,de egy szervezet,egy szervezetet meg szinte lehetetlen.Ti a gép mögött ülve tudtok okulni,de egyáltalán nem úgy mükódnek a dolgok(És nem vagyok rendőr)

2015. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!