Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van értelme a rendőrség-polgár...

Van értelme a rendőrség-polgárőrség közös járőrözésének?

Figyelt kérdés

Ha van akkor mi? Mert én nem értem mi a jó abban, hogy egy rendőr egy polgárőrrel járőrözik. Ha megtámadják fegyverrel a rendőrt akkor a polgárőr mit csinál, elfut?

Tudtommal épp az lenne a lényeg hogy 2 rendőr legyen minimum, és akkor biztonságosabb lenne az intézkedés. Polgárőrségnek meg nem az lenne a lényege, hogy ők KÜLÖN járőröznek, és ha "rendellenességet" tapasztalnak akkor értesítenék a rendőröket?

Nem értem mire jók ezek a kavarok amik manapság ma itt mennek!!!


2010. febr. 13. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van értelme. Munkám során nem is egyszer mentem rendőr, plusz polgárőrök kíséretében az éjszakában. A polgárőrök sokat segítenek a közbiztonság érdekében. A faluban ahol éltem, minden éjjel legalább ötször kerülték meg a falu belterületét. Én csak dicsérni tudom őket És ha még jól összetudnak hangolódni rendőr+polgárőr kész kis védelmi csapatot képeznek.
2010. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
A polgárőrség jelen formájában értelmetlen. Vagy meg kell szüntetni, vagy extra jogokat adni nekik, amit én nem tudok támogatni, mert hányingerem van az önkéntes rendfenntartóktól.
2010. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak:

Ez hülyeség, amit írtál. Igen is nagyon jó, hogy vannak, legalább az a népesség(mindenki tudja melyikre gondolok), egy kicsit visszavesz talán.Inkább hajolj meg előttük, és mondd, köszönöm.

2010. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Harmadik

Legyen már annyi tököd, hogy pontosan kifejted, miről beszélsz. Vagy te is tudod, hogy baromság amit írsz?

2010. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi benne a baromság?

Mondok egy példát:

Öntöttvas kádat vittünk ki a szőlőbe, amiben vizet akartunk felfogni. Másnap ellopták.

Azóta lett polgárőrség, akik járőröznek, nincs tolvajlás.

Egyébként megfogták az elkövetőket, tudod, ilyen bogdán teknyővájók voltak.

Neked ez tetszik?

Szerinted ez jó?

Bogdán vagy?

Gyerekkorodban bántottak a szüleid?

Vagy mi az oka a véleményednek?

Miért rühelled azokat, akik neked segítenek?

Szerencsétlen.

2010. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem hogy csatlakozik hozzájuk a gárda is.Csak nekik fegyvert is adnák.
2010. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nincs
2010. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
olvasgattam a kommenteket és tudjátok a polg.őrség nem rossz dolog.az,hogy semmi joguk nincs ezt köszönhetjük annak is,hogy sokan visszaélnek ezzel.ja és a rendőr+polg.őr elég ütős csapat tud lenni.
2010. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!