Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Munkahelyemen rendörség...

Munkahelyemen rendörség álltal telepített videó megfigyelőrendszer üzemel. Mi nem tartozunk a BM-hez! A főnököm közvetve jegyzeteket készít a munkákról és munka közbeni tevékenységeinkről. Kérdezem én, hol és milyen formában tudunk ez ellen fellépni?

Figyelt kérdés

Konkrétabban egy kicsit:

Mi egy Biztonsági cégnél dolgozunk, de félünk, hogy a létszámleépítés esetén felhasználják ellenünk.


2010. febr. 13. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
ombudsman
2010. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Izzzzé. Ha nem csináltok semmi olyat, akkor miért is van félnivalótok?


Erről az jutott eszembe, mikor a cigányokat megtámadták, és a védelmükbe bekamerázták az utcát. Aztán levetették, hogy őket ne figyeljék :)

2010. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan cégek, ahol egy légtérben dolgozik 10-20 ember és az asztalsor végén ül a csoportvezető, aki személyes jelenlétével folyamatosan figyelemmel kíséri a dolgozók munkáját. ( pl. japán munkakultúra) Ez ellen is tiltakoznál ? Mi a különbség a kamerás megfigyelés és a melletted ülő főnök között ?
2010. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ombudsman. Ez ugyanis így nem mehet.
2010. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet hülye vagyok de mi a fene az a BM??
2010. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit lehet ilyenkor irni az busman-nak ?

Néz a főnököm és az engem irritál ?

2010. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha biztonsági cégnél vagytok,simán mondhatja azt,hogy teszteli a kamerákat.Na most hogy rajtatok....a mozgó embereket is tesztelni kell,hogy a kamera hogy reagál rá,milyen felvételeket készít...stb.
2010. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

BM = Belügyminisztérium (Rendőrség)


Mivel a térmegfigyelő rendszert a rendőrség üzemelteti, csak BM-es dolgozó nézhetné vissza a felvételeket, az is csak akkor ha bűncselekmény történik!

De mivel a rendszer a diszpécseri iroda melletti helyiség és nincs rajta zár, a főnök önkényesen utasítja a diszpécsert, hogy nézze vissza a felvételeket és jegyzeteljen!


A kérdés itt nem a személyiségi jogokról szólt, mert azzal tisztában vagyunk, hogy jogellenes amit művel.

Hanem, hogy milyen fórumon tudjuk bejelenteni valakinek, úgy, hogy a mi nevünk nem derülne ki!

Pontosan milyen ombudsman-nal kell felvenni a kapcsolatot? Ha esetleg vki tudna egy mail címet adni vagy webhelyet...

További válaszaitokat előre is köszönöm!

2010. febr. 14. 10:53
 9/13 anonim ***** válasza:
BM már pár éve nincs...
2010. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom okoska, csak nekem a BM az BM marad...

De nem ez volt a kérdés...


Hanem az alábbi:

"Kérdezem én, hol és milyen formában tudunk ez ellen fellépni?"


Továbbá:


"Pontosan milyen ombudsman-nal kell felvenni a kapcsolatot? Ha esetleg vki tudna egy mail címet adni vagy webhelyet..."

2010. febr. 17. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!