Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért nem kapcsolt...

A rendőrség miért nem kapcsolta le hamarabb a lövöldözni akaró egyetemistát?

Figyelt kérdés
Állítólag már hónapok óta figyelték állítják ők,a TV-ben először az hangzott el hogy a bejelentés után rögtön lecsaptak.Mikor hazudtak?
2010. febr. 15. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hiteles az,amit a TV-kben mondanak?
2010. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon kapcsolták volna le?
2010. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én arra leszek kiváncsi, hogy fogják bebizonyitani, hogy komolyan is gondolta. Én is mindennap elmotyogom itt-ott, hogy meg fogom ölni a fönököm és kitömöm vagy kinyirom az ügyfelek mert tahók (igaz versbe még nem szedtem, de az nem is megy) ... ennyi erővel holnap értem jöhet a yard.
2010. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn blogot vezetni.
2010. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a gyereket olyan dologért fogják elmeszelni és országosan meghurcolni, amit nem is csinált meg. Elvitte a gondolatrendőrség. Tegyük fel, hogy van Karcsi, aki egy lövész klub tagja. Karcsi szeret verseket írni, sokat foglalkozik azon bűncselekményekkel, melyeket iskolákban követtek el. Karcsi ihletet érez, mert van benne művészi érzék és verseket ír a témával kapcsolatban, szeret kicsit morbid blogot vezetni. Karcsi blogját egy szép napon elolvassa egy tucatképzett pszichológus és felnyomja őt a rendőrségnél. Karcsira rátörik az ajtót és elviszik, súlyos börtönévek és karrierje vége vár rá, mert ilyen sötét emberek figyelték a blogját.


Lehet lepontozni.

2010. febr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gondoltunk.
2010. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a csávót diliházba dugják és nem fogják elítélni, illetve kényszergyógykezelésre ítélik.

Szerintem nem áll meg egy vád sem ellene az bíróságon. Mint ahogy eddig sem állt volna meg, nem tudták volna miért letartóztatni, ugyanis ahogy már írták, blogot, verset írni nem bűn és én is elmondtam már a kolléganőmnek, hogy egyszer egy kanál vízben fogom megfojtani a főnökömet meg a helyettesét is.

Mondjuk azt, hogy eddig nem kapcsolták le, nem a rendőrség hibájának mondanám, mert a magyar törvények a hülyék, amíg nem folyik a vér, nem sok mindent tehet a rendőrség.


Azért a srác tuti nem ártatlan, elég az arcára nézni a képeken, vigyorogva ment a bíróságra és azért mondott egy, s mást ami arra utál, hogy valami nem tiszta nála. Ezért is fog menni kényszergyógyra.

2010. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És ezért a baromságért megint a lövészklubokat fogják csesztetni.Mert ők tehetnek róla,hogy egy barom tinédzser ilyen hülye verseket írt,és lövészklubba járt.
2010. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Készergyógykezelés: muhaha, muhaha:). Hungaryyban még arra sincs pénz, hogy azokat kezeljék akik már elkövettek valamit!!!!! Meg talán át kellen vizsgálni, az oktatási intézményeket is, hogy mi váltja ki a diákokból a dühöt??! A pótdíjak, a szánalmas szinvonal? a fas/*zfej még ETR-ben vizsgajegyetbeíró idió*ta professzor emerítuszok. Elhiszem az ő idejében palatábla palvessző, de tele van gec//ikkel a magyar felsőoktatás. ez a fa/sz meg gyenge volt puszta fenyegetéssel elintézze a problémáit. Ennyi!
2010. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb, okos? Elkövette -->nem. El akarta követni?-->igen. Az elkövetés előtt megakadályozták, ERGO pont időben.
2010. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!