Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elmentem egy ilyen csodakamerá...

Elmentem egy ilyen csodakamerás trafipax előtt és nem voltam becsatolva. Most akkor jönni fog a csekk? Egyáltalán, hogy lát be az autóba a szélvédőn át az a kamera?

Figyelt kérdés

#bigbrader
2015. ápr. 1. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Első körben még "csak" trafipaxként működtetik, mondjuk nem tudom, meddig.

Te is belátsz a szembe jövő autóba...

2015. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én valahol (már nem tudom hol) úgy hallottam, hogy idén még csak szimpla tafiként működik, a többi funkciót pedig csak tesztelik, jövőre már élesben megy minden. Egyébként te is belátsz más autójába, ha nagyon figyeled. Egy ilyen szuper trafinak meg sima. Mostanság jobb egy mobiltelefon kamerája, mint az ember szeme, nemhogy az erre fejlesztett cuccnak.
2015. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus ***** válasza:
Azért persze ne lepődj meg, ha - csak úgy teszt jelleggel - kiküldik a bírságot.
2015. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne csacsiskodjatok, az övet lehet látni esetenként, ha be van kapcsolva, de ha nem látszik, hogy be van kapcsolva, attól még lehet, hogy be van kapcsolva, de nem látható.
2015. ápr. 1. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, ha ilyen okos vagy, akkor mit kérdezősködsz.


Egyébként meg te esel ki a szélvédőn, nem én. :)

Ilyen hülyét...

2015. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a gyermeked az
2015. ápr. 2. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!