Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kihívtam a rendőröket, miért...

Kihívtam a rendőröket, miért kérdezték tudom-e mit dolgozik akihez hívtam őket?

Figyelt kérdés

Az alsó szomszédjaimhoz hívtam őket mert állandóan veszekednek, ordibálnak, dübögnek és ez elviselhetetlen.. Na mind1 nem ez a lényeg. Mikor telefonáltam és mondtam h ki az illető, megkérdezte tőlem a diszpécser h nem tudom-e mit dolgozik az illető. Ezt a kérdést nem tudtam mire vélni. Ez hozzá tartozik a dologhoz vagy lehet kaptak már valamiféle bejelentést az illető ellen és ezért kérdezték?


Köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 21. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert ha politikus vagy befolyásos ember, akkor nem mennek ki. Egyébként sem árt tudni, hasznos lehet egy ilyen háttérinformáció.
2010. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet mert épp nyomozás vagy információ gyűjtés folyik ellenük...
2010. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az első elég megdöbbentő :S A másodikban viszont reménykedem..
2010. febr. 21. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:

dehogy.. "diszpécser" (nevezzük így) ebbe nem lát bele!

valószínűleg csak azért volt jelentősége hogy a járőröket mely időközökben küldjék ki, nyilván mikor dolgozik az illető akkor nincs zaj.

2010. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De rögtön küldte őket. Szal nem azt kérdezte h mikor hanem h mit dolgozik.
2010. febr. 21. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán annak a lehetőségét akarta kizárni, hogy a munkája jár ilyen nagy zajjal.
2010. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát de részletesen elmondtam h mi a helyzet.. Ordítoznak, veszekednek, csapkodják az ajtót és nem ez volt az első eset hanem már vagy 1 éve ez megy stb. Ezután mondtam a nevét és a lakásszámot és utána kérdezte h nem tudom e mit dolgozik. Ezért is furcsáltam a dolgot.
2010. febr. 21. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:
ha azt mondod semmit ki se mennek
2010. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert ha ő a polgármester, akkor még téged hurcolnak meg, ha biztonsági őr, vagy vadász, ergo fegyvere lehet, akkor erre felkészülve vonulnak ki...ez lenne a logika.


De valószínűleg arra kíváncsiak, hogy dolgoznak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűséggel cigányok, és akkor le se szarnak téged.

2010. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na vajon mért ordibálnak?! gondolkozz gyerek ennyire nem lehetsz sötét!:o
2010. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!