Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig lesz ez a tarthatatlan...

Meddig lesz ez a tarthatatlan közbiztonsági állapot esténként az 1-es villamoson?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap este 22 óra után felszálltam a hungária körőton az 1-es vilire, a Budai irányba.


Alig, hogy leültem 3 kisebbségi odajött, hogy nem-e akarok bizniszelni velük. Elküldtem őket a vérbe, erre ketten kést rántottak. Köv megállóban úgy kellett lemenekülnöm a villamosról!!! Telefon a rendőrségre, válasz "Uram, egyáltalán miért jár arra ilyen későn?"


MERT AKKOR TELT LE A DÉLUTÁNOS MŰSZAKOM B +!


Nem ez az első eset, hogy az 1-esen belém kötni 22 és 23 óra között, mikor délutánosból megyek haza.



2015. máj. 14. 08:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*Nem ez az első, hogy az 1-esen belém kötöttek.

Bocsesz a hibákért de nagyon ideges vagyok. Én egy 33 éves nagydarab pacák vagyok, mi van, ha pl egy lány szállt volna fel ott, abba a kocsiba helyettem?

2015. máj. 14. 08:49
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ugyan kedves kérdező, eltúlozza a dolgot. Biztos ők is meg voltak fáradva, hisz köztudott, hogy a sváb kisebbség keményen dolgozik nap mint nap. Valószínűleg félreértett egy-két szót. A közbiztonság pedig sose volt ilyen jó, 5 éve megígérték, hogy 2 hét alatt rendet tesznek, és rend is lett, ezért is költhetjük az adómilliárdokat stadionokra.
2015. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha nekik is ilyen stílusban beszéltél, nem csodálom hogy késhez nyúltak. Rendszeresen utazok későn, belém még senki nem kötött. Talàn azért mert nem kezdek el rögtön cigányozni.
2015. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
senki nem mondta, hogy cigányok voltak, miért asszociálsz rájuk?
2015. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam cigányt. Vannak roma spanjaim, velük semmi baj. De ezek koszos, igénytelen alakok voltak.
2015. máj. 14. 09:00
 6/12 Kulcsos7 ***** válasza:
21%

Igen a 3-as egy nagyon előítéletes ember!!

Ilyenekkel van a baj!

Miből gondolod hogy nem a szlovák, vagy a sváb kisebbségből valók voltak???

2015. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
3-as te rasszista, rögtön a cigányokra asszociálni...
2015. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%

"Elküldtem őket a vérbe, erre ketten kést rántottak. "


Ugye nem az "Elnézést uraim, de nem szeretnék Önöktől vásárolni semmit." mondatra rántottak kést? "Valamiért" valószinűsítem a "Takarodj any***ba te b***s g**i c***ny!", vagy hasonló hangzott el. Ha ku**nak állsz, ne csodálkozz, ha megkettyintenek.

2015. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
3. és 8. mekkora egy rasszista szemét már. Egyből cigányokra gondolnak.
2015. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:

"Telefon a rendőrségre, válasz "Uram, egyáltalán miért jár arra ilyen későn?" "


Kétségeim vannak... de ha ez tényleg így volt, akkor tegyél panaszt azonnal és pedzegesd meg azt is, hogy a médiához fordulsz, ha a panaszod nem kezelik a súlyának megfelelően.

2015. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!