Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mindegyik rendőr ilyen beszari...

Mindegyik rendőr ilyen beszari, vagy csak az igazság szolgáltatás ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Két hete volt egy veszekedésem a volt apósommal, mikor is fegyvert fogott rám! Míg felém tartotta a fegyvert addig kétszer is elsütötte, még szerencse, hogy nem volt megtöltve. De mikor elfogták a rendőrök akkor is azt mondta meg most is azt mondja ott ahol lakom, hogy szerez lőszert a fegyverbe és használni fogja ellenem. Mert állítólag vissza adták neki a rendőrök, mostantól így kell leélnem az életem, hogy egy epilepsziás baromtól függ az életem!
2010. febr. 28. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
A Törvények megkötik a rendőrök kezét
2010. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

öld meg te előbb, vagy verd félhülyére hogy többet mozdulni se bírjon!!


Használj kesztyűt, és jól kösd be a fejed nehogy hajszál kihuljon, a szört pedig borotváld le magadról mindenütt és mosd le..


A ruhákat égesd el utánna, és oylan ruhát hazsnálj amiböl nem jöhet ki szövetszál, pl erős farmer anyag és az eszközt is tüntesd el amivel csinálod, mobilt még véletlenül se vigyél magaddal, és olyankor csináld amikor nem láthat senki!!

2010. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy aki epilepsziás az tarhat fegyevert?
2010. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Költözz el és ne másban keresd a hibát a te töketlenséged miatt!
2010. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Most akkor miért is beszariak a rendőrök????????????
2010. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
mert egy epilepsziás azt mondja nekik, hogy azért kell neki a fegyver mert olyan környéken lakik! És mit csinálnak erre a rend hű őrei kiengedik,és vissza adják neki a fegyvert na ezért tisztelt uram. Én meg éljem úgy tovább az életem arra várva mikor kattan be megint az apósom!
2010. márc. 2. 17:40
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
tudod nem a rendőr a hibás hanem az a barom tv,miszerint amíg nem folyik vér nincs semmi gáz.
2010. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

16.03-as vagyok.

Az utánam levőnek igaza van.

A rendőrség törvényalkalmazó, nempedig törvényhozó szerv.

Amúgy gondolom a dolog nem ilyen egyszerű, hogy na akkor visszadom a fegyvert, mert olyan környéken laksz.

Először is, milyen fegyver volt, mert nem mindegy, másodszor ha van fegyvertartásija akkor vissza kell hogy adja, harmadszor a rendőrök látták, hogy rádfogja a fegyvert, van rá tanud, vagy ezt a kihallgatáson mondtad el úgy, hogy senki nem látta, mikor rád fogta.


Amúgy nő vagyok és mellesleg rendőr!


Lehet fikázni!!!

2010. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves rendőr nő ez nem fikázás ahogy ön mondta ez tény! Egyébként van rá tanú, hogy rám fogták a fegyvert, és az utolsó információm a fegyverről, hogy egy gáz pisztoly amit egy picit át alkitottak! Mikor az apósomat beültették a rendőr autóba még akkor is fenyegetőzött a rendőrök le is írták a jelentésükbe! De ha már itt tartunk akkor engedélyt, hogyan kaphatna az aki epilepsziás?
2010. márc. 3. 15:21
 10/18 A kérdező kommentje:
És még valamit mióta tegeződünk hmm?
2010. márc. 3. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!