Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnek mi baja van?

A rendőrségnek mi baja van?

Figyelt kérdés
Tegnap este mentem haza,nem volt nálam a kapukulcs és a rendőrségi járőr engem b*sz le mert átmászok a kerítésen,s este élfél után még kint vagyok.

2015. jún. 15. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kötelességtudatos rendőr, mifelénk csak legyintenének egyet ha látnának betörni este valakit, mert akkor sok papírmunka lenne.
2015. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Ha elviszik a kedvenc plüssmacidat, akkor meg az a baj, nem?
2015. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
mert köcsg rendőrállam ahol csak az embert tudják basztatni mega gyorshajtókat rettegésben tartni. 50 helyett 65 tel mész mert éppen elbambultál és fizess 30 ezret hát akv anyátokat
2015. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"50 helyett 65 tel mész mert éppen elbambultál és fizess 30 ezret"


És még mindig jobb, ha a kamion jön, mert elbambultál... Mondjuk aki "elbambul" vezetés közben, az lesz szíves most azonnal elégetni a jogosítványát.

2015. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a magyarok végre megértenék, hogy BE KELLENE TARTANI A SZABÁLYOKAT, akkor nem is lenne ennyi traffipax. 50 helyett meg ha 65-tel mész mert "elbambultál", akkor nagyon nyomorék sofőr lehetsz... 50 helyett meg akkor véletlenül 100 méter lett a fékutad is, csak ugye az senkit nem érdekel.


És ezzel nem a traffizást védem, mert én is utálom a lesifotós állványokat, de ha nem lenne, el sem tudnám képzelni hogyan közlekednének az emberek.

2015. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék, hogy odafigyelnek ilyenekre.
2015. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól teszik, büntessék a gyorshajtót. Legalább a betörőkre is figyelnek ezért állítottak meg
2015. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom hogy miért baj ha lebasznak mert éjfélkor átmászol egy kerítésen. Ha este valaki kerítést mászik szerintem nem az az első gondolat hogy otthon hagyta a kulcsát..
2015. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1-es!


Ez nagyon nagy tévedés, amit írtál. Természetesen nem mondom, hogy lehetetlen, hogy "legyint rá" a rendőr, de két dolog miatt is nehezen képzelem el:

- egyrészt, rossz az érvelés, mert neki max. egy jelentést kell írnia a tettenérésről

- szerintem összetenné a két kezét, és hálát adna az égnek, hogy volt egy tettenéréses elfogása, ráadásul betörő.

2015. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én most azért vagyok betörő mert haza akartam menni és a kapukulcs nem volt nálam és átmásztam a kerítésen?
2015. jún. 15. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!