Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor jön meg a levél?

Mikor jön meg a levél?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt, a barátomat és engem bevittek a rendőrörse, mert találtunk egy földből kivett parkolót jelző táblát, amit kb vittünk pár méterig majd leraktuk az út szélére. Erre az egész dologra rá kb 2 percre jött egy rendőrautó, amiből kiszállt két rendőr, az egyik megkérdezte miért vettük ki a földből a táblát, mire a barátom mondta, hogy a táblát találtuk. A rendőr erre elkezdett ordibálni, k***aanyázni majd megbilincselte a barátom és berakta az autóba. Később értem is jött egy másik autó, de engem nem bilincseltek meg. Az örsön elkérték a személyinket, lakcímkártyánkat és kb 30 perc alatt már el is engedtek. Mondták, hogy miután nem veszélyt jelző tábláról beszélünk, és, hogy állításunk szerint nem mi téptük ki a táblát a földből nem lesz semmi komoly az ügyből.

A kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben mennyi idő alatt szoktak levelet küldeni és, hogyha eljut a bíróságig az ügy, akkor az Pesten fog megtörténni, ahol lakunk vagy ott ahol az eset történt (Tapolca)?

Illetve még az eljárás alatt kb 10-szer elmondták, hogy holnap fel fog hívni minket valaki, hogy neki is elmondjuk a vallomásunkat, emiatt elkérték a telefonszámunkat és az ideiglenes lakcímünket mégsem hívott azóta minket senki.


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 6. 08:24
 1/1 anonim válasza:
Pénz birságot fogtok kapni v 100 ezer ft-t!!! És ha kiderűl hogy ti voltatok akkor akár felfügesztet! eygszer volt olyan hogy 1 héttel ezelöt volt egy baleset neki mentek a ÖZ táblának és picit ki voot dulve mi rá 1-2 nappal picit megakartuk erösiteni hogy ne duljön el visszakartuk tenni a helyére 50e ft birságot kaptunk
2015. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!