Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Névtelen bejelentés hajnali...

Névtelen bejelentés hajnali 1-kor?

Figyelt kérdés
Volt szerencsék hajnali 1 órakor csengetésre ébredni, két rendőr állt a kapunál és közölték bejelentést kaptak miszerint ezen a címen egy Balogh j nevezetű úriember füves cigit árul. Na miután kidörzsöltem a csipát a szememből közöltem itt soha az életben nem lakot Balogh nevű ember amit a hivatalban már többször is jeleztük eredménytelenül a 3 éve meghalt pasi leveleit még mindig ide küldik, füvezni meg annyit füvezünk amíg bekapcsoljuk a locsolót az udvaron. Kis utána járás után kiderítettük valakit be akartak mártani mert cigit gyárt nagy mennyiségben és a konkurencia le akarta buktatni ezért jelentették fel de akkor miért a mi címünket mondták mert az illetőnek van ugyan háza az utcában de kb 15 éve nem lakik benne. Annyi szerencsék volt hogy tudtunkon kívül nem volt bejelentve a mi címünkre mint jó néhány Balogh nevezetü egyén különben át kutatták volna a házat. Szégyen hogy a keményen dolgozó embereket zaklatják hajnali órákban egy névtelen bejelentés alapján úgy hogy előtte megnézték a keresett ember tényleg nem itt lakik. Nem előszőr zavarnak már minket mert keresnek valakit. Mit lehet tenni ilyenkor van valami hivatalos útja hogy több ilyen ne legyen?
2015. aug. 17. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérd az intézkedő rendőröket, hogy a valótlan bejelentést tevővel szemben járjanak el szabálysértési eljárásban.


Nézzük másik szemmel. Betelefonálnak telefonközpontos Bélának, hogy pontosan itt a Balogh drogot árul. Ha nem küld járőrt, akkor hibázik és kirúgják, ha odaküldi, akkor pedig a felelősséget áthárítja a járőrökre. A járőr megkapja a küldést, ha nem megy ki, akkor bűncselekményt követ el (kötelességszegés szolgálatban) és kirúgják, ha pedig kimegy, és hiába tudta, hogy valótlan lesz, akkor is muszáj kimennie.


Én bemennék, vagy felhívnám a helyi rendőrséget, és közölném velük, hogy több alkalommal küldi rátok egy ismeretlen ember a járőröket, ilyen hülye indokkal. Kérd meg, hogy írják ki egymásnak, hogy ez csak szórakozás, mert soha nem lakott ott ilyen.


Én azért bemennék az okmányirodába, kis díj ellenében megmondják a bejelentetteket arra a lakcímre. Ha viszont valaki be van jelentkezve oda a tudtotokon kívül, akkor az ellen is lehet eljárást indítani, és kényszerkijelentetni.

2015. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!