Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek katona?

Lehetek katona?

Figyelt kérdés
Heló! Be is mutatkoznék egy általános iskola 8.-os tanulója vagyok és TEKes szerettem volna lenni. De sajnos szemüveges vagyok és lézeres szem műtétre gondoltam de aztán meg fel dolgoztam magamban hogy nem mehetek TEKesnek még lézeres szem műtét után sem. Meg inkább nem kockáztattam mert a végén még le lőttem volna csapat társat vagy civilt. Nagyon ilyen védelmezős témában szeretnék el helyezkedni szóval gondoltam még a katonaságra mert írták nekem hogy máshova fel vesznek de hogy a TEKhez nem az tuti. Szóval a katonaságnál a lézeres szem műtétet el fogadják vagy ha nem akkor rendőr még lehetek?

2015. szept. 3. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a látásteszten megfelelsz,BÁRMI lehetsz!


Amúgy nem kell mindent elmondani a felvételin. :)

2015. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
TEK-esnek haveri alapon kerülhetnél be. Semmit nem kéne ott csinálni. Inkább kihívást keress az életben, olyan helyre menj ahol feladatok várnak rád.
2015. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Aha, oké. Kösz a nyugtatást hogy lehetek még TEKES. :)Ritkán találok olyan jó fejeket akik normálisan válaszolnak.


Szerintem a TEKNÉL is lesznek kihívások. ;)

2015. szept. 4. 15:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó tanács!


Ha valóban rendvédelemben akarsz elhelyezkedni tanulj nyelvet,tanulj meg úszni,harcművészetet és tanulj lőni!

2015. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 nyelvet tanulok, lő térre szoktam járni és tervezem azt hogy be iratkozok karatére de azért kösz a jó tanácsot. ;)
2015. szept. 4. 17:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg úszni is tudok. :)
2015. szept. 4. 17:18
 7/10 anonim válasza:
A felvételin mindent el kell mondabi. Ha elhalgatod és később kiderül, akkor eltiltanak minden hasonló "védelmezős" és ehhez hasonló tevékenységtől amiért hazudtál. Egyébként nem értem miért akarsz ilyen téren elhelyezkedni, mikor labilis személyiség vagy. Azt irtad lelőhettél volna a csapattársadat vagy egy civilt. Ebből az jön le hogy alkalmatlan vagy bármilyen fegyveres területre. Természetesen benne van a pakliban hogy történik ilyen, viszont ha már ez is megfordult a fejedben akkor nézz másik lehetőség után!
2015. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.


Félre értetted,mert rosszul fogalmazott a kölyök.

Úgy értette,hogy fél,hogy a rossz szeme miatt mellé lő.

2015. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem lenne belőle baj ha meg mondom hogy rossz volt a szemem mert ha a látás teszten át megyek akkor nincs baj. Meg ez a labilisság hát igen elő fog fordulni az ilyen de a kiképzésen majd meg tanítják hogy hogy kerüljem el azt hogy le lőjek valakit szóval már nem fogok annyira izgulni rajta. Meg ha majd nem fogadják el a szem műtéttel helyrehozott szemet akkor majd folytatom a szakmám. Végül is erre jók a B tervek. ;)
2015. szept. 4. 21:51
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen félre fogalmaztam én a ,,kölyök" :D


Bocs a félre értésért. :)

2015. szept. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!