Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyomozónak továbbtanulni?

Nyomozónak továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy szeretnék bűnügyi nyomozó lenni, akkor felvesznek úgy is, hogy színtévesztő vagyok, vagy már az is kizáró ok?


Még nem biztos, hogy ilyen irányban akarok tovább menni, de azért ez is érdekel.


El lehet helyezkedni? Jó a fizetés?


És ha végül ilyen irányban szeretnék továbbmenni, de például kriminiológusnak, akkor azzal mi a helyzet, és akkor az most mit is takar? Kriminálpszichológus = kriminológus, vagy akkor az micsoda?



2015. szept. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Igen, mivel ha RTf-et végzel akkor automatikusan kapod a beosztást.

Jó a fizetés az átlaghoz képest, 200 nettó fölött van.

Kriminológus meg úgy van talán, hogy az Msc képzésen belül tudod elvégezni.

A kriminológus a bűnözést vizsgálja.

Tehát előidéző tényezők, az elkvöetők, az áldozatok st.

2015. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)


Azt nem tudod véletlenül, hogy a nyomozói szakon is vannak-e testnevelés órák, ill. ha igen, akkor kötelezőek-e?

Soha sem voltam nagyon sportos...igaz, most szeretnék rágyúrni, már csak a felvételiben lévő felmérő miatt is.

2015. szept. 8. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapkiképzés van. Szóval igen, nem úszod meg a mozgást.
2015. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!