Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kizáró ok ez egészségügyi...

Citizen26 kérdése:

Kizáró ok ez egészségügyi alkalmasságin?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van, de gyógyszerrel már be lett állítva minden normálisra. Tavasszal mennék fizikai alkalmasságira, de ugye ha ez kizáró ok egészségügyin akkor még időben lemondok róla.
2015. okt. 26. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem kizáró. Én egészségügyben dolgozom, de a pajzsmirigyműködésemre még soha senki nem volt kíváncsi. Legfeljebb megkérdezik a rendszeresen szedett gyógyszereket. Én is alulműködésben szenvedek, azért szoktam rendszeresen a pajzsmirigyfunkcióimat is ellenőriztetni.
2015. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elmondani!
2015. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az első válaszolónak válaszolnèk ! Ha megkèrhetnèlek hülyesèget ne írj ! Igen komoly az eü a határvadászoknál ! A jobb lábammal van egy kis gond ! Csak 1 èvre kaptam meg az alkalmasságit ! Tehát ha valamit nem tudsz, NE OKOSKODJ! B+ ! 😡😡😡😡😡😡
2023. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is az 1 es válaszolónak irnék választ. HA VALAMIT NEM TUDSZ NE VEZESD FÉLRE A KÉRDEZŐT. Egy csajnak 3 éve volt kiszáradása az orvos ELMESZELTE iNKÁBB NEM IS IDEGESITEM MAGAM RAJTAD
jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!