Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közrendvédelmi tiszt vagy...

Közrendvédelmi tiszt vagy bűnügyi nyomozó?

Figyelt kérdés
Nke tisztképzés.

2015. okt. 26. 21:47
 1/4 mi lenne ***** válasza:
a bűnügyi izgalmasabb szerintem. több adrenalint kapsz. nem beszélve a logikai munkáról.
2015. okt. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tisztként jársz terepre?
2015. okt. 29. 19:05
 3/4 mi lenne ***** válasza:
én más vonalon dolgozom. de ez a véleményem. a bűnügyit izgalmasabbnak gondolom.
2015. nov. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kicsit kései már szerintem, de azért gondoltam írok :) én nem értek egyet azzal, hogy a bűnügy "adrenalinnal" dob fel :D mondjuk nem tudom ki mire gerjed, de ha neked az bejön hogy tucat szám állnak az ügyek a robotzsaruban és neked minden szart dokumentálni kell hozzá akkor egye kánya :D logikai munka az még oké... közrenden na ott van adrenalin... tisztként kevésbé, de úgy is bekerülhetsz csapaterőbe. És mikor valakitől meghallom hogy "buta közrend" csak az jut eszembe, hogy egy oszlatás vagy zárás esetleg EÁP megtervezését nem a kedves bűnügyes kolléga csinálja az íróasztal mögött, hanem a közrend tiszt, és neki az állása múlik rajta :) az a baj, hogy a tv mindent bele nyom az emberbe hogy nézed a szíeszályt meg a minden hülyeséget és több mint a fele kamu :DD
2016. jún. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!