Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elkaptak fűvel, mire számítsak?

Elkaptak fűvel, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel összetalálkoztam két rendőrrel mikor éppen végeztem egy jointtal, mire ők bemutatkoztak, és igazoltattak olyan indokkal hogy "sok a betörés a környéken, és járőröznek".

Nem volt nálam személyi, bediktáltam az adataimat (amit beolvastak az adó-vevőbe), és azt mondták hogy viszlát, mehetek.


Nem vittek be, nem nézték meg a zsebeim tartalmát, még csak szóba se hozták hogy valójában mi az oka az igazoltatásnak. Mi fog most történni? Csak fenyítés volt, vagy majd kapok egy levelet? Esetleg megjelennek a rendőrök egyszer csak?

A legrosszabb az egészben hogy tényleg csak egy havertól kaptam egy cigit, nem szoktam szívni, és ezek után soha többet nem is tervezek...



2015. nov. 3. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Így semmi bajod nem lett volna, viszont most hogy kiírtad a kérdést lebuktál, hamarosan rádrúgják majd az ajtót. Így jártál :)
2015. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Azt latom, hogy az agyadat mar sikerult elszivni :)


A rendor szerinted honnan tudna hogy sima cigi volt vagy joint talan elvette toled szemugyre venni vagy mi? XD


Azert allitott meg amit mondtak, miert hazudnanak? A munkajukat vegzik -.-


Ha ilyen szaros vagy ne is fuvezz:)

2015. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj az esetből és legközelebb fuss el. (ez nem minősül bűncselekményre való felbujtásnak)... :)
2015. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen, azzal az évi 1 jointtal tényleg biztosan elszívtam az agyam. Inkább alapból ilyen hülye vagyok :)

Szerintem a szaga elég egyértelművé teszi hogy nem sima cigiről van szó...

Mindenesetre nagyon remélem hogy igazatok van és megúszom ennyivel hogy jól rámijesztettek.

2015. nov. 3. 15:06
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem kérték el a amit csavartál akkor nincs gond.

Plusz nem vittek be vérvizsgálatra, igaz ezt még megtehetik mert 6 hónapig kimutatható.ű


De ha a füvezés miatt igazoltattak volna és nincs nálad kártya akkor előállítanak.

2015. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen, mondta is hogy bevihetne amiért nincs nálam személyi.

Nem kért el semmit, de kicsit túl nagy véletlennek érzem hogy pont megállítottak, soha ezelőtt nem volt ilyen, ezért gyanakszom arra hogy rám akartak ijeszteni, olvastam hasonló esetről.


Legközelebb akkor szívok, ha legális lesz (tehát nagy valószínűséggel soha :D)

2015. nov. 3. 15:18
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
rossz a kérdés kiírás nem kaptak el fűvel, simán csak igazoltattak ennyi...
2015. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megérezték a fű szagát és rád akartak ijeszteni (láthatóan sikerült). Ez nem így működik, hogy "egyszer csak megjelennek a rendőrök". Ahhoz, hogy eljárás legyen, kell egy feljelentés, ahhoz meg kell egy megalapozott gyanú. Így, hogy nemhogy nem vittek be vér- vizeletvizsgálatra, de még ruházatátvizsgálás sem volt, nem lesz semmi.
2015. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Börikére számíthatol.
2015. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8.: Igen, én is erre gyanakszom most már. Sikerült rámijeszteni, és ha nem is történik semmi, egy ideig nem alszom nyugodtan...
2015. nov. 3. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!