Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az iskolában két 14 éves fiu...

Major Szilvia 81 kérdése:

Az iskolában két 14 éves fiu megrugdosta a 12 éves fiamat. Nincs külsérelmi nyom nem zuzódott, nem tört el semmije nem lilult be. Fel lehet jelenteni a gyerekeket a rendőrdégen látlelet nélkül?

Figyelt kérdés

#Vannak szemtanuk mit tehetek?
2015. nov. 5. 15:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát még csak 8 napot belüli sérülése sincs és feljelentést akar tenni két 14 éves fiú miatt.

Valami hogy mért rugták meg?

2015. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen felkívánom jelenteni őket mert ennyi erővel akár borda törés vagy belső vérzés is lehetett volna a vége. Azért mert bement a wc-be és egy vicces kedvü kölyök szerint csúfolta őket. Holott alig ismeri őket. Tanuk vannak az esetre.
2015. nov. 5. 16:11
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Szomorú, de azt kell mondanom, fölöslegesen fáradsz. Örülhetsz, ha szóba állnak, ha lesz valami formális eljárás. Viszont a két hősködő innentől vérszemet kap, már oka is lesz.

Ma vagy erőt alkalmazol, vagy nagy ívben kikerülöd a mocskot. Minden más hátrányosabb.

2015. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%

Nincs sok értelme.


Ha az iskola nem foglalkozik a dologgal (vagy a gyerekek olyanok, hogy nem hatja meg őket a tanár/igazgató), akkor össze kell gyűjteni egy-két nagyra nőtt fickót, és "visszautasíthatatlan ajánlatot tenni" nekik, hogy kerüljék a fiadat.

2015. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
Agyonverném a kis takonypócot. jöjjenek tanárok, anyja-apja. Ne alázzák már meg érted. 44F
2015. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Szia elmesélem rövid történetem: általános iskolában nekem is volt egy "rosszakaróm", aki kb 9-től 12 éves koromig folyton csesztetett, rám támadt, volt, hogy a "bandájával" (kisegítősök) együtt akartak elkapni... Velem egykorú volt a gyerek. Aztán egyszer csak anyám megelégelte a dolgot, és bement a suliba... Megkereste, majd elbeszélgetett a gyerekkel. Aztán onnantól kezdve rám se nézett, hozzám se szólt, sosem inzultált többet... azóta sem tudom, hogy mit mondott neki, de bevált. Most 24 éves vagyok.


Neked is javaslom felvenni az anyaoroszlán szerepét, először a gyerek szüleit keresd fel, hogy neveljék meg a gyereküket, ha pedig ez nem működik, akkor tanácsos személyesen is elbeszélgetned az illetővel. Hidd el, 12 évesen még jócskán befosnak egy felnőtt fenyegetésétől, hiába nagy a szájuk.

2015. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 vfrtom ***** válasza:
5%
Iskola után megvárni, elkapni, és "elbeszélgetni" vele/velük.Nem részletezném én mit mondanék nekik, de nem köszönnék meg.
2015. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 szántóvető ***** válasza:
21%
jobb lenne a lakásására menni és ott lerendezni a szülei előtt.
2015. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
legyen magántanuló a kiscsaj
2015. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj be az igazgatóhoz és mond meg, hogy ha ez mégegyszer előfordúl, akkor ügyet csinálsz és intézkedjen, hogy ilyen ne legyen többet. Elmehetsz a gyerek szülei lakására is, de nem verekedni kell, csak megmondani hogy ez történt és hogy szálljanak le róla
2015. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!