Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A napokban vizsgára készülés...

A napokban vizsgára készülés után este a városban bolyongtam, bementem tök random egy lépcsőházba, és kijöttem utána, rá egy tíz perccel civil rendőrök igazoltattak, átnézték a ruhám zsebeit, hogy mi van benne?

Figyelt kérdés

gyanítom azt hitték, hogy be vagyok drogozva, pedig csak kimerült voltam, utána jött még egy rendőrautó, és négyen kérdezték, hogy merre jártam. Miután végeztek a motozással, meg igazoltatással elmentek.

Ilyenkor lezárul az ügy, vagy még küldhetnek akármilyen levelet, feltételezve, hogy valamilyen szabálysértést követtem el?



2016. jan. 11. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találtak nálad semmit és nem csináltál semmit, akkor ennyivel lezárult.
2016. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találtak, meg elvileg nem is csináltam semmit, csak illetéktelen területen tartózkodtam. Mindenesetre csak kérdeztek, mondani nem mondtak semmit, hiába kérdeztem őket, hogy most mi van, meg hogy tettem-e olyat, ami szabálysértő; ezért is nem tudom, hogy most mi van.
2016. jan. 11. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Igy jár aki idegen lépcsöházakba jár vizelni.
2016. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szó sem volt ilyenről
2016. jan. 11. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál semmit, nem találtak nálad semmit, gondold, unalmukban csinálnak egy halom papírmunkát maguknak??
2016. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Semmilyen további következménye nem lesz. Sanszos, hogy valakit nagyon kerestek és gyanús voltál.


Egyébként nem motozás hanem ruházat átvizsgálás. Motozásba a testüregek vizsgálata is beletartozik.

2016. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!