Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tegyek-e feljelentést, lenne...

Tegyek-e feljelentést, lenne értelme?

Figyelt kérdés

Egy internetes játék karaktert eladtam volna mivel volt benne pénz bőven de abbaakartam hagyni csak nem akartam hogy kárba vesszen minden ráköltött pénz.3500 forintba bakkártyás fizetéssel eladtam volna az illető arcát nevét lakhelyét mindent tudok mert egy közösségi oldalon beszéltük meg a vásárlás részleteit(a beszélgetés megvan)

Miután a nevére írtam a karaktert letiltott és nem küldte a pénzt.Kicsikarható ez belőle valahogy ha feljelentem vagy van egyáltalán értelme?



2016. jan. 22. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nálunk tanuló pénznek hívják.

Azokra a dolgokra ( kisebb-nagyobb összegekre ) mondják, ami ily módon vesz kárba.

Az esetek többségében online vásárlás során: vagy előre utalja a pénzt és nem kapja meg a cuccot, vagy utánvétel során eladja a cuccot és nem kapja meg a pénzt.

A csalók az esetek többségében ennyi, pár ezer forintot lopnak, ugyanis így a rendőrség nem tesz semmit. Tehetsz feljelentést, de nem lesz eredménye.


Így is jól jártál, van aki nem 3500 forintot, hanem több tízezret, akár 100-at veszít.


Persze a feljelentést mindenképp megéri megtenni, a lopás az lopás. Csak ne várj túl sokat a magyar rendőrségtől...

2016. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ekkora összegnél jóformán körberöhögnek.


Amúgy meg support szerintem vissza tudná adni, írd azt, hogy feltörték és kész. Valszeg kérdeznek pár dolgot az accounttal kapcsolatban és ha mindre tudsz felelni visszaadják.

Vagy ha nem ingyenes játék akkor bekérhetik a serial számot vagy hasonlót.

2016. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!