Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből bajom?

Roadkill kérdése:

Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok,ma mentem haza és hát kicsit hangosan káronkodtam,mert a haverom felhúzodt,és a suli közelében voltam.A sulis rendőrök akiket ismerek mert a mi sulinkban rendőrök(aki nem érti mi az a sulis rendőr,az menjen tovább)és megálitodtak,megnézték a bicómat és a nem volt jó a lámpa meg a első fék,és azt lefotózták.Annyit kérdeztek mikor születtem meg ilyenek(mert nem volt nálam a személyim)és valami felszólitást fognak küldeni,de mosolyogva mondták,mert látták hogy félek.Kérlek ti szerintetek lesz valami baj ebből vagy megnyugodhatok?fizetni nem kellet nekem,szóval nagy baj nem lehet:) előre is köszönöm,sziasztok:D

2016. febr. 10. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Még felszólítást sem fogsz kapni.


Ez semmi, gondolom kiskorú vagy. Legfeljebb írásban egy figyelmeztetést fogsz kapni, de azt is kizártnak tartom.


Ez volt a büntetésed, hogy rád ijesztettek. Csináld meg a fékedet meg a lámpádat és kész

2016. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
óóóóhhh köszi:D tudod hogy megnyugodtam:D igen 17 éves vagyok,azaz kiskorú,de megijedtem:D megfogom csinálni,mindenkép:D
2016. febr. 10. 18:41
 3/16 A kérdező kommentje:
De megkérdezték anyukámnak a nevét meg hogy hol lakok,ez természetes vagy,csak küldenek valamit? bocsi,a sok hülye kérdésért csak nagyon félek:(
2016. febr. 10. 19:06
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy szabálysértési feljelentést tesznek, mert statisztikára megy náluk az intézkedés. Tehát meg van tőlük követelve sajnos, hogy egy nap hány embert kell feljelentsenek közlekedési szabálysértés miatt.


De ettől nem kell megijedni. Ha fel is jelentettek, nem kapsz érte semmit. Ezért is nevettek, mert tudták, ha feljelentenek is csak figyelmeztetést kapsz levélben.

2016. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:D meg nyugodtam:D meg amúgy se azok a genyó rendőrök:D na sziasztok
2016. febr. 11. 14:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kiskorú vagy hanem fiatalkorú.
2016. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
elnézést,már magam se tudom mi vagyok!!!XD
2016. febr. 11. 15:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Kiskorú a gyermekkorú és a fiatalkorú.


Mivel fiatalkorú vagy(14-18 között) és nincs munkahelyed, gondolom tanulsz stb, ugyanúgy figyelmeztetést kapsz.


Ha gyermekkorú lennél figyelmeztetést sem kaphatnál, mivel a gyermekkor kizáró oka a büntethetőségnek.

2016. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aha értem:D köszi:D
2016. febr. 12. 12:47
 10/16 A kérdező kommentje:
Na pont máma,küldték ki a felszólitást:( de nem baj,megoldom:D azért köszi a válaszokat:D
2016. febr. 17. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!