Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrtiszti egyetemre jelentk...

Rendőrtiszti egyetemre jelentkeztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet,hogy jelenleg tanulok még de nagyon nem tetszik (szakma) és szeretnék tovább tanulni egyetemi szinten így jelentkeznék jövő évi érettségire,katonai alapismeretekből szeretnék érettségizni középszinten.

Ugye nekem a matek magyar stb meg van már 1 éve

Matekom egész jól sikerült 78% lett.

Van egy közép angol nyelvvizsgám.(de nem beszélem a nyelvet).

És gondoltam beadom a jelentekzésem a rendészetire,néztem a fizikai felvételit szerintem a 80 pontom meg lenne ott.(de ugye 1évem még van,).

És az lenne az alapkérdésem,hogy aki oda bekerült,és szorgalmasan csinálja,elvégzi akkor azonnal el is kezdhet dolgozni?Vagy ez,hogy működik? Diplomával az ember hol kezdhet?

,,Bünügyi nyomozó".


2016. febr. 16. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
igen. 6 (utolsó) félév elején lesz egy lista a helyekről/beosztásokról, amik közül lehet választani. az választ először, akinek jobb az átlaga.
2016. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!