Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hatóság jelenlétében megütött...

Hatóság jelenlétében megütött egy ismeretlen, ilyenkor hivatalból indul az eljárás az illető ellen?

Figyelt kérdés
Egyszer megütött előállították,rá pár napra kaptam egy tanú kihallgatásról szóló idézést, miről kell majd beszéljek 1 órán keresztül?

2016. febr. 18. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Válaszolsz arra amit kérdeznek.

Ilyenekre készülj, hogy ismered-e korábbról, haragosod-e, meg természetesen elmeséltetik veled a szitulációt.

2016. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez egy éjszaka részén történt, ilyenkor az egész estémet el kell majd mesélnem?

az az igazság, hogy berúgtam, korábbról nem ismertem, nem kötekedtem, én nem csináltam volna belőle ügyet, mivel olyan gyengét ütött, hogyha józan vagyok rárúgtam volna egyet összeszakad, de ez miatt képesek most berángatni 1 órás kihallgatásra.

2016. febr. 18. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért "voltak képesek" berángatni, mert hiába intéztétek volna el egymás között, nekik ott és akkor intézkedési kötelezettségük keletkezett a rendőrségi törvénynél fogva. Ha bármi úton/módon kiderült volna, hogy nem intézkedtek egy jogsértés láttán, akkor vastagon felelősségre vonhatták volna őket.


Egyébként arról kell beszélj, amiről tudsz, illetve amire emlékszel, hogy mi vezetett a balhéhoz. Nem kell az egész napodról lyukat beszélni a rendőr hasába.

2016. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, neked kell feljelentést tenni.
2016. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nyilvános helyen megütötte, akkor az garázdaság
2019. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!