Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért a legdrágább eszközökkel...

Miért a legdrágább eszközökkel és módszerekkel védik az illegális behatolók ellen a magyar határokat?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben egyetértek azzal, hogy a magyar kormány minden lehetséges módon igyekszik az illegálisan betolakodó migránsokkal szemben megvédeni az ország függetlenségét és a lakosság biztonságát. Ugyanakkor érthetetlen számomra, hogy miért olyan ódivatú és ráadásul igen költséges eszközöket és módszereket használnak a rendvédelmi szervek, mint pl. a drótkerités, a határőrség létszámának növelése és állandó készenlétben tartása, a migránsok részére létesített gyorsan elvaduló gyűjtőtáborok, vonatoztatás stb. Lehetséges lenne, hogy a határvédelmi műveleteket irányítók nem tudnak azokról a már régen feltalált különleges hadviselési eszközökről és módszerekről, amelyeket pl. az ázsiai nagyhatalmak és az Oroszországi Föderáció használ államai használnak az illegális határátlépők visszatartására? Pedig nekik sok millió kilóméternyi határokat kell védeniük. Ráadásul azok olyan eszközök és módszerek, amelyek nem ölik és nem sebesítik meg a határátlépőket. "csak" a szó szoros értelemében összecsinálják magukat, ha a védett határvidékre lépnek.

Tekintettel arra, hogy nem szeretnék védekezési ötleteket adni a migránsokat a háttérből irányítóknak, itt és most nem sorolom fel névszerint, hogy milyen különleges hadviselési eszközökre és módszerekre gondolok. Ha az illetékesek kíváncsiak azokra, akkor a regisztrációm alapján úgyis megtalálnak. Tehát a kérdésem csak és csak is nekik szól.



#migráció #határvédelem #különleges hadviselési eszközök és módszerek
2016. márc. 11. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is olyan jó ötleteim vannak, hogy az valami csuda, de annyira de annyira jók, de nem mondom meg őket, mert egy szupertitkos ügynök vagyok és lelepleződnék.
2016. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy lehetséges válasz, hogy direkt csinálják így, mivel a helyzet elmérgesedéséből politikai tőkét tudnak kovácsolni.
2016. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a hatarzarral kestek 3-4 ezer evet...
2016. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 hol volt Magyarország 3-4 ezer éve szerinted?
2016. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez nem az a szint, ahol bármit meg lehet beszélni. Ez az a szint, ahol lehet csámcsogni sületlenségeken, ahol el lehet felejteni az emberi minőséget, sőt, ahol kérdés, a beszéd értelmezhető-e.
2016. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom mi az a fejlett védelmi rendszer, ami olcsóbb mint egy szaros kerítés :D
2016. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi olcsóbb, mint egy drótkerítés? Vizesárok?


Az oroszok azzal tarják távol a migrókat, hogy nem akar oda menni szinte senki, meg rohadt messze van valami nagyobb város, nem akarnak annyit gyalogolni. Ha meg elkapják őket libasorban végigterelik őket a falun a katonák aztán visszarugdalják őket oda ahonnan jöttek, nincs ott ekkora király élet, mint Európában... Ott senki nem fog autópályákon kóricálni, elhiheted.

2016. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ismétlem. Én bizonyos különleges hadviselési eszközök és módszerek hiányát tettem szóvá a magyar határvédelmet illetően. Olyanokét, amelyek használata sokkal olcsóbb és sokkal hatásosabb lenne, mint a drótkerités stb. Aki nem tudja, hogy mi a különleges hadviselés, az nézze meg pl. az interneten a Wikipédiában, vagy valamelyik hadtudományi lexikonban. Aki pedig azt nem tudja, hogy azok egyik eszköze pl. olyan, amellyel nagy távolságból, akár 50 km-ről is észrevétlenül be lehet sz@r@tni azt, aki a hatósugárába kerül. Tehát aki ennyire tudatlan, az jobb ha nem próbálkozik éppen Oroszországban illegális határátlépéssel......
2016. márc. 11. 17:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérlek, világosíts fel minket hogy milyen az a különleges hadviselési mód, ami olcsóbb egy kerítésnél. :D


"Aki pedig azt nem tudja, hogy azok egyik eszköze pl. olyan, amellyel nagy távolságból, akár 50 km-ről is észrevétlenül be lehet sz@r@tni azt, aki a hatósugárába kerül."

Azért észrevétlenül beszarni elég nagy paradoxon. De légyszíves, világosíts fel, mi az a "csoda eszköz" ami ilyenre képes, mert én elég érdeklődő vagyok a hadi technika terén, de ilyenről még a büdös életben nem hallottam :D

2016. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na meg nem azért mondom, de a "sok millió kilométer" határ az csak durván 20 ezer.
2016. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!