Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kihívhatják a rendőröket, ha...

Kihívhatják a rendőröket, ha családi házban éjszaka hangosan szól a zene?

Figyelt kérdés
Még ha a panel dzsungelban lenne ez akkor megérteném, de nem hinném, hogy a szomszédok sokat hallanak egyáltalán belőle.
2016. ápr. 4. 23:30
 1/6 tetro ***** válasza:
85%
Kihívni bármiért ki lehet a rendőrt.
2016. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy ki. Emberek néha fel sem fogják, hogy valójában MENNYIRE hangosak. Bárkihez elmész szépen, kulturáltan megkérni, hogy vegyen vissza a hangerőből, az első reakció általában a hülyének nézés, ők neeem, te vagy túl érzékeny. Aztán mikor visszaidézed nekik az elmúlt két órában hallgatott zenék címét, plusz a zenét túlövöltő társalgásaik témáját, akkor csak pislognak... hidd el, átmenni valakihez, az már a végső lépés, addigra már felébresztetted, felidegesítetted, tehát valóban zavaróan hangos vagy.
2016. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi kihívtuk a nyáron szólt aztán elment. Ugyanúgy üvöltöztek tovább meg marha hangosan halgattak """zenét""" amire énekeltek. Igazi parasztok módjára
2016. ápr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, ilyenkor érdemes többször kihívni. Másodszorra a rendőrök egy csekkel szoktak nyitni.
2016. ápr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen le is nyomták a villanyórát csak nem nézték meg kinél aztán futott a 2 rendörcsuri mert kiözönlött 30 bakcigány ásó kapa csak nagyharang nem volt náluk


már nem tudom mire számítottak normális ember nem hallgat hajnali 2 kor bódigusztit (igazából semmikor)


2X hívtam ki őket közölték intézkednek, reggel 6 ig vártam hogy kijöjjenek aztán alvás nélkül elindultam dolgozni

2016. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia igen kihívhatják! Haverom 18 as születés napját ünnepeltük. Nyár kellős közepén egy szombat esti/hajnali történet volt. Nos szépen kijöttek tájékozattak bennünket hogy kicsit halkítsuk le mert egy hölgyet zavarja, de persze a rendőrök kedvesen oda súgták nekünk hogy egyébként nem hangos, de azért legyen le halkítva mert ha még 1x kihívják őket akkor sajnos abba kel hagynunk a bulit. Természetesen le halkítottuk a rendőröket megkínáltuk tortával meg szigorúan csak üdítővel! mert szolgálat alatt nem ihatnak. Aztán szépen elmentek és fojtattuk a bulit amíg bírtuk és nem jöttek ki újra.
2016. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!