Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A viszonylag új szomszédom,...

Miike kérdése:

A viszonylag új szomszédom, akivel eddig csak néhány szót váltottam ma délelött öngyilkos lett - Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Részletek: Bérlakások. Ugyanaz a tulajdonosa az én lakásomnak is, mint a szomszédlakásnak. Az öngyilkos személy a bucsúüzenetét neki a tulajnak küldte el, hogy Ő ma rátaláljon holtan. Mivel ugye a mobilszámom le lett adva neki, biztos, hogy a nyomozásban elővesznek engem is. Na itt kezdődik a tudatlanság. Mi, hogyan, mikor fog történni?

2016. ápr. 12. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Temetésre számíthatsz.
2016. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi nyomozás, így téged sem fognak elővenni.
2016. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem lesz nyomozás, mindaddig míg be nem bizonyosodott, hogy a cselekmény önkezűleg történt. Ennyit még én is tudok. Ami a nyomozás során történik számomra az az idegen terep.
2016. ápr. 12. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség is szereti rögtön öngyilkosságnak minősíteni a haláleseteket, mert nem kell vele foglalkozni és a statisztika sem romlik. Fel sem fognak keresni.


"Ami a nyomozás során történik számomra az az idegen terep."


Ha ennyire nem értesz hozzá akkor meg miért erőlteted hogy "úgy lesz nyomozás mer aszondom" ?

2016. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Még újabb szomszédra számíthatsz.


Ha más kapcsolatod nem volt vele maximum kihallgatásra számíthatsz. Milyen kapcsolatban voltatok? Mit beszéltél vele? Mikor láttad utoljára? Mit hallottál a szomszédból? stb.

Ha nem találnak idegenkezűségre utaló jelet, gyanút vagy indítékot veled szemben szerintem többre nem kerül sor.

2016. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor most jöjjön az, hogy Angliában vagyok, az eset is itt történt. Remélem csak egy kihallgatásra kell majd elmennem, amennyiben tényleg elővesznek. A tulaj szerint az összes kapcsolatát ellenőrizni fogják, így a telszámokat is. Szerintem az angol rendőrség alapos lesz, bár ezt csak eztán fogom megtudni...
2016. ápr. 12. 17:24
 7/9 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Te ölted meg hogy ennyire parázol?
2016. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, elhiszem, hogy azt hiszed, hogy te vagy most a Lehetetlen küldetés legújabb része, de sajnos nem.

Nrm lesz mivel csajoznod, de az itthoni családi összejöveteleken se lesz egy jó sztorid, mivel hiába angol rendőrség, ott a levél meg a többi.

Esetleg olyat tudok elképzelni, hogy addig fogsz idétlenkedni meg feltünősködni, hogy tényleg bevisznek, aztán majd magyarázkodhatsz a munkahelyeden.

2016. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi nem tortent. Noha gyakorlatilag semmi kozom nem volt hozza, paraztam kicsit.
2018. dec. 8. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!