Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyilvános maszturbálás, mit...

Nyilvános maszturbálás, mit tegyek, ha legközelebb látom?

Figyelt kérdés

Ma reggel sétáltam a kutyámmal, és -már nem először- láttam egy férfit kb 20 méterre, a patak túloldalán, aki ott maszturbál. A feje mindig takarásban van (fák között állt) de kb nyaktól lefelé mindene meztelen.

És többen is sétáltunk ott, nem hinném, hogy csak én láttam. Biztosan tudja, hogy látják őt, szerintem erre izgul...

Nekem ez annyira undorító, ha kihívom a rendőröket, kijönnek? Vagy nem foglalkoznak ilyennel?


2016. máj. 7. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne foglalkoznának, hát ez közszeméremsértés, és ki tudja, hova fajul. Ki is kell hívni, már eddig is kellett volna.
2016. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ritkán járok arra, mind a 3 eset szombat reggel fél 7 körül volt, viszont nem szoktam magammal vinni a telefont...de akkor innentől nálam lesz.
2016. máj. 7. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Foglalkoznak bizony! Ahogy írta az első.
2016. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Egy rendőr ismerősöm mindig mondja hogy csak rendőrhöz ne fordulj.

Szándékosan annyi ügyük van nyomozásban, hogy szinte csak arra marad ideje hogy az elévülésüket végzésben kiküldje a bejelentőknek.

Ez egy szándékosan - a közbiztonság ellen tett- létszám csökkentés.

Mindig mondja az ismerősöm, hogy a 80-as években volt jó a magyar rendőrség, most már csak adminisztrációból áll, semmi nyomozás.


Jótanács:

inkább filmezd le a maszturbálót és a fejét is.

Hogy legyen bizonyíték. És ha ügy lesz belőle tudd hogy beidézhetnek tanúnak. És egy ilyen ügy 3-4év is lehet.

2016. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az a személyiség jogokat sérti nem videózhatja le és ezt még csak bizonyitékként sem lehet felhozni majd
2016. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy közterületen recskázónak sérti a személyiségi jogait, ha levideózzák? KÖZTERÜLETEN? :D


Szerintem csörgesd meg a rendőröket, szombat reggel biztos akad egy szabad járőr akielgurul arra..

2016. máj. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Reggel 7 órakor hívod őket, váltás környékén, anyukádat meg tisztelik pár szép jelzővel.
2016. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

"Reggel 7 órakor hívod őket, váltás környékén, anyukádat meg tisztelik pár szép jelzővel."


És akkor mi van? Ez a munkájuk ezért kapják a fizetésüket. Ha menni kell akkor menni kell. Ilyen a munkahely. Nem momdhatod a főnöknek se hogy a k. anyját, épp kávézok. Max magadban, de a munkáz akkor is.meg kell csinálni.

2016. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

"Reggel 7 órakor hívod őket, váltás környékén, anyukádat meg tisztelik pár szép jelzővel."


Szóval akkor, ha valaki épp felrobbantani készül magát a váltás idején a Westendben akkor egy rendőr sem vonul ki, mert váltás van. Illetve, ha váltás idején érkezik riasztás a tűzoltóságra egy paneltűzről akkor ők sem vonulnak ki, mert épp váltás van ? :D


De látom akkor épp nem volt váltás amikor a nyakadra tekeredett a köldökzsinór, mert elég korán elvágták :D

2016. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es az a rendőrismerősöd jó nagy hülye(már bocsánat).Mi az hogy ne a rendőrökhöz forduljunk?Kihez?Úgy tudom ők a REND ŐREI.Közterületen történt.Tudod ahol nap mint nap emberek gyalogolnak,gyerekek is beleértve.

A rendőröknek intézkedniek kell.Muszáj.Ez a dolga.

2016. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!