Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a rendőrség...

Mi a véleményetek a rendőrség munkájáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mivel kapcsolatban?

A rendőrőrsön belül történt szemétszedéssel kapcsolatban?


Legtöbb szempontból elég szarul csinálják amit csinálnak, bár ez nem teljesen a "kisemberek" hibája.

De pl. lopott telefon meg ilyenek szempontjából teljesen szarul csinálják amit csinálnak, és mivel számtech-be van a kérdés ezért a szoftverhamisításra is gondolok, azzal nem is foglalkoznak (amivel nincs bajom), de az már inkább a BSA meg ilyenek területe, ha jól tudom.

2010. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Virsli.
2010. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Teljesen ireleváns mi a véleménye az embereknek.


Más lehetőség nincs (és ne is legyen inkább), és ha baj van, bármelyik nagy lázadó először a rendőrséget fogja hívni :)

2010. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
A rendőrök mindent ellopnak és megerőszakolják a védtelen nőket, drogot csempésznek, hétvégén saját zsebre bírságolják a külföldieket és állandóan lehugyozzák részegen az ORF épületét. Ja meg néha a űző napon alszanak részegen az autójukban és ha megzörgeted az oldalablakot azt sem tudják hol vannak, de mihelyst feltápaszkodtak indulnak vissza inni.
2010. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Aham. Hát saját tapasztalat, hogy nem a polgárokért, hanem ellenük van. Röhely, hogy nem tudnak egy műszaki meglétét leellenőrizni. Ittasságért bilincs, vérvétel, majd eredmény negatív. Jogsit mégsem adják vissza. Majd ülnek rajta egy hónapnyit, és nem elnézést kérnek, hogy belebasztak az életedbe. Örülj, hogy vissza kapod. Szóval a nyolcker sötétjében jobban bízok, mint bennük.
2010. ápr. 8. 21:20
 6/25 Dávid ***** válasza:

Énis pont így vagyok vele, nagyon korruptak.

Bár hozzáteszem, itt a Kossuth téri futballhuligánok felgyújtották a Blaha söröző székeit, akkor nagy hasznát vettük a rendőrségnek.

Amúgy akkor akocsim is ott parkolt, és szerencsés vagyok h csak a székeket gyújtották fel és nem apám kocsiját.

2010. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Na látjátok ez a baj!


Amiket itt kiemeltetek nem általános dolgok, hanem egyedi esetek amikről legjobb esetben a sajtóból értesültetek, ott meg a fele sem igaz amit leirnak.

Azt már snki nem vesz észre, hogy javulóban vannak a bűnügyi statiszikák, a közlekedésről, közlekedési balesetekről nem is beszélve. Ez mind nem számit igaz!

De az igen, hogy van egy-két hülye parancsnok aki lehugyozza a rendőrpalotát, összetör 2-3 autót és uitána össze vissza hazudik mindent. Ezt mindenki meghallja és a sajtó is megszellőzteti, de azt nem bizony vannak estek amikor egy rendőrnek az életét kell vására vinni, azért hogy egy állampolgárt kihúzzon a sz.rból. Pedig higyjétek el, hogy ezek legalább olyan gyakoriak, mint a ballépések, ha nem gyakoribbak.

Sajnos már azt a rendőrt is le ku...a anyázzak aki szivvel lélekkel végzi a munkáját és nem azért dolgozik, hogy az állmpolgárokat molesztálja,hanem hogy segitsen.

És ez azért elég fársztó. Fárasztó, hogy szolgálatról szolgálatra azt kell bizonygatni úton-útfélen, hogy én bizony nem az vagyok, akről a hirek szólnak.


Arról nem is beszélve hogy a rendőrség nem törvényhozó, hanem törvényalkalmazó szerv, és pl ilyenekért, mint a vérvételre cipelés bilincsbe, és jogsielvétel, nem őket kéne elővenni, hanem a kedves törvényhozókat, akik olyan törvényeket birnak néha hozni, hogy az ember haja égnek áll tőle!


Nameg ugye mindenki azonnak szeretne mindet a rendőrségtől. Ne ülljenek hetekig, hónapokig a papirokon, jogsikon, forgalmikon. Erre mondom én, hogy akkor tessék jelentkezni, hogy megfelelő legyen a rendőrség kapacitása, legyen elég rendőr az állományban, aki azt a töménytelen mennyiségű papirmunkát fel tudaja dolgozni és haladhassunk a munkával.


Könnyű kivülről okosnak lenni, ugyanis nekünk is parancsolnak és ha nem teljesitem azt, akkor viszlát, másnap az utcán találom magam munka nélkül, és akkor Tőletek kérhetek segitséget, hogy a gyerekem ne halljon éhen? Vagy a házat ne vigyék el a fejem fölül?


Néha gondolkozni is kellene!


Szép napot!


Egy rendőr, aki nem az akiről a hirek szólnak!

2010. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, de engem sem az erdekel épp hová pisál valaki. Lehet józanul is, hogy annyira kell, hogy vagy a nadrág, vagy épp ahol van. Én csak saját tapasztalat. Egy pillanat és viszik a jogsit. Vérvétel negatív, jogsit mégsem adják vissza. Majd úgy egy hónap? Az ember ez végett elveszítheti a melóját. De még azt sem mondják, bocsi szar volt a szonda, ilyenekkel dolgozunk. Egy műszaki meglétét miért olyan adatbázisban keresik, ahol nem szerepel? A szakműhelyben a segédmunkás tudja hol kell keresni. Ja és annak ellenére, hogy volt érvényes műszaki, mindvégig úgy szerepelt, hogy lejárt műszakival közlekedtem. Másik eset. Stopp tábla, megállok. A védetten jön egy rendőrautó, keresztezés előtt megáll úgy 6-8 méterre. Én várok, a rendőr, ablak le és többször int felém, hogy menjek. Óvatosan áthalytottam a kereszteződésen, majd sziréna villogó és elém vágódik keresztbe. Mondja, hogy stopptábla. Mondom ott álltam és többször is intett felém, azért indultam el. Erre, nem, ő csak egy legyet hajtott ki a kocsiból. Meg szóval miért kell nekem végig halgatni a portán ülő szerelmi életét, az elromlott kévéfőző történetét, hogy úgy félóra mulva megkérdezze mit akarok. Vagyis régebben örültem ha rendőrt láttam, ma már inkább rossz érzés fog el. Ez nem azt jelenti, hogy nem voltak jó tapasztalataim is rendőrökkel kapcsolatban, és hogy mind rosszul dolgozik, csak egyre több a rossz tapasztalat, és ez árnyékot vet azokra is akik próbálnak jól melózni. Ehhez még hozzá jön a felettesek és jogalkotók hozzá állása is.
2010. ápr. 9. 15:06
 9/25 anonim ***** válasza:
SÜN!
2010. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
haveromnak két hónapig bent volt a gépe mert egy névtelen telefonáló megadta a címét hogy a gépén kalózfilmek vannak. Igaz találtak is 1-2 letöltött filmet ,de ennyi erővel mindenki gépét lekéne foglalni. Teszem hozzá a vinyót se adták vissza felhasználói jogsértés vagy mi a fene címen.
2010. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!