Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kihivhatom rá a rendőrséget?

Kihivhatom rá a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Az alattunk lévő folyamatosan fúr, farag nem lehet tőle aludni. Mindig ilyen reggel 8 körül kezdi és egész délelőtt csinálja. Mivel én éjszaka dolgozom, a héten nagyjából aludtam napi 3 órát. Voltam már lent nála és hiába kértem meg ne ilyenkor csinálja, mintha levegőbe beszélnék. Mit tud csinálni vele a rendőrség?

2016. máj. 21. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak éjszaka tilos zajongani. Hogy nappal fúr, azzal nem tudom mit kezd a rendőrség. Talán semmit.
2016. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megértem a gondod, de akkor mikor kellene csinálnia?
2016. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Mondjuk délután fúrnia..
2016. máj. 21. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:

És az a diák, akkor délután tanulna, akkor szólhat ugyanezért? Vagy az az anyuka, aki délután lefekteti a gyerekét aludni? Vagy aki hajnalban kezdi a munkát, és kora délután ér haza, hogyan pihenne?


Egyszerűen nincs jó időpont.

2016. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Időpont lényegtelen. Attól függ indokolt-e a zajkeltés.

Ha a lakásban végez felújítást, akkor nyilván az. De pl berendezett ott egy műhelyt, amiben barkácsol magának folyamatosan, akkor nem (arról nem is beszélve, hogy utóbbi esetben nem rendeltetésszerűen használja az ingatlant).

2016. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák
2016. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
Mi szerepel a házirendben? Ha aszerint jár el, akkor nincs mit tenni. Ha nem, akkor felszólítod és ha nem áll le, akkor hívod a yardot.
2016. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!