Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr aki szereti a...

Egy rendőr aki szereti a munkáját lemondana róla, ha a munkája és a ne legyen több bűnözés között kéne választani?

Figyelt kérdés

Ez egy elég értelmetlennek tűnő kérdés, sokszor hallottam, hogy "ha nem lenne bűnözés nem lenne munkánk sem"

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy egy rendőr lemondana-e a hivatásáról amit szeret, hogy ha az kéne választani, hogy ne legyen több bűnözés, vagy maradjon minden ahogy van!



2016. jún. 11. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak annak tűnő.
2016. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár a kérdés valóban értelmetlen, mert ilyen sose lesz, de azért valóban elgondolkodtató.


Nyilván, el tudnék én is képzelni magamnak más munkát, de azért valahol hiányozna. :)

2016. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel a másik oldalról a kérdést:

Egy rendőr képes lenne élete végéig dolgozni, hogy megőrizze az emberiség szabad akaratát?


Óriási fegyver lenne a bűnözés megszűnése. Valami őrült hatalomra jut és hoz egy olyan törvényt, hogy meg kell ölni a barna hajú embereket akkor nem lenne a népnek választása, megölné a barna hajú embereket

2016. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!