Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Siófokot tényleg megint...

Siófokot tényleg megint terrorizálják az enyingiek, vagy csak a média fújt fel pár kisebb balhét az uborkaszezon miatt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A média inkább igyekszik kissé enyhébben bemutatni a valóságot, ami érthető is, hiszen Siófok a Balaton fővárosa, és nem tesz jót sem idegenforgalmi szempontból, sem az állandó lakosok biztonságérzete szempontjából a felesleges pánik keltés.
2016. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

"A média inkább igyekszik kissé enyhébben bemutatni a valóságot, ami érthető is, hiszen Siófok a Balaton fővárosa, és nem tesz jót sem idegenforgalmi szempontból, sem az állandó lakosok biztonságérzete szempontjából a felesleges pánik keltés."


Már ne haragudj de ezen jót kuncogtam. Méghogy a média enyhébben mutat be valamit, amiből ÚRISTEN SIÓFOK A TERROR VÁROSA szintű szalagcímet hozhatnak össze... Magasról tesznek ezek a pánikkeltésre meg a többi humánus megfontolásra, egy a fontos, az olvasottság.

2016. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettes, lehet, hogy félreértettél, én arra szerettem volna célozni, hogyha foglalkozik vele a média, akkor biztosan komolyabb a helyzet, mint amennyit megírnak belőle, főleg annak ismeretében, hogy tudjuk miféle elkövetők állnak a dolgok mögött. Lehet, hogy te máshogyan látod, de én azt tapasztalom, hogy az adott elkövetői kört szívesebben írják le ártatlan bodzaszedőnek, mint a környéket rettegésben tartó bűnbandának. A "felfújás" is létező jelenség, de nem abban az esetben, amikor az elkövetők bizonyos "védett" tulajdonsággal bírnak. Amúgy pedig egy üdülőváros esetében tényleg nem szerencsés, ha arról cikkeznek folyamatosan, hogy szar a közbiztonsági helyzete.
2016. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Maradjunk annyiban hogy aki gondolja sétáljon végig a kora esti illetve késő esti órákban és azután alkosson véleményt, a terepjárós, közel tíz milliós autókban feszengő szteroidos stricikről. Akik pont nem a nyaralási szakaszukban lazítanak.
2016. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!