Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videoról? Ezt "mi" fizetjük, illetve a többi ország, vagy Izrael? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Idézet a videóból:


"Az 1985-ös merényletek óta minden izraeli járatot az egész világon, így Budapesten is, gépfegyveres kommandósok őriznek..."


http://www.youtube.com/watch?v=WBbrbmpbmtc&feature=player_em..


Talán nem mi tehetünk arról, hogy ellenük állandóan merényletekkel készülnek a ún. terroristák, nem? Ezért nekik keményen meg kellett "dolgozniuk", hogy ennyire gyűlöljék őket, nem? Akkor pedig remélem nem "mi" fizetjük, nem a mi adónkból megy ez a móka.


Szerintetek ezeket Izrael fizeti? Persze ha mégis, akkor is valószínűleg USA aid-ből:)


Ja és nem vagyok semmilyen -ita, -ista, stb... Csak ki nem állhatom Izrael politikáját. "A zsidók"-nak ehhez semmi köze, ha Svájc művelné ezt, akkor ők háborítanának fel.


Undorítónak találom amit művelnek, és nagyon örülök neki, hogy ezzel sok zsidó is egyet ért, erre rengeteg írás, riport, videó fellelhető a neten.


Persze "Izrael" kitalálta erre is a megoldást: ők az "öngyűlölő zsidók". Ez nem vicc, "self-hating Jews". Bizony, valamit ki kellett találni azokra a zsidókra is, akik esetleg átlátnak a szitán, nevetséges..


2010. ápr. 21. 11:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Az "amit művelnek" alatt természetesen az ottani őslakos arabokkal való "bánásmódot" értem, amit nyugodtan nevezhetünk folyamatos, brutális terrorizálásnak, nem fogom senkinek megmagyarázni, aki nem tud róla semmit, mivel az RTL-n, CNN-n ilyet nem látni, max. a BBC-n, annak ajánlom nézzen utána, vannak jó felvilágosító videók a YouTube-on is:


The Iron Wall, Peace, Propaganda & The Promised Land, The Rise of Israel's Military Rabbis (BBC), Tiger By The Tail

2010. ápr. 21. 11:20
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Akkor szerinted mi lenne a megoldás?

A: Az izraeliek ne utazzanak sehova, éljenek úgy mint az észak-koreaiak.

B: Ne legyen őrizet, így akár Ferihegyen is lehessen könnyűszerrel vérfürdőt vagy robbantást rendezni, ártatlan emberéletek tucatjait veszélyeztetve.

C: Csak a helyi kommandósok őrizzék

D: Csak az izraeliek őrizzék.

2010. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt természetesen mi fizetjük.
2010. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
És ebben mi a pluszköltség? Sólyom eddig is volt. A benzinköltség is csak elenyésző többlet, csak útba kell ejteni. Pluszköltség akkor lenne, ha lőni is kéne, talán 100Ft/9x19mm Luger.
2010. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a B. Lehessen őket szabadon mészárolni és ezt a törvényben kellene engedélyezni.
2010. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
újabb felesleges kiadás
2010. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

"Szerintem a B. Lehessen őket szabadon mészárolni és ezt a törvényben kellene engedélyezni."


Azért veled még egyszer összefutnék úgy az utcán...

2010. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En meg veled... mit kemenykedsz az interneten??? Ott meg not is tudsz talan magadnak szerezni... Talan...
2010. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha nem csesznék ki a pénzt az ablakon akkor nekem jobb lenne? Megkapnán az elherdált pénz rám eső részét? Vagy annyival kevesebb adót kéne fizetnem? Ááááááá Mindig akad valaki aki lenyúlja. Akkor meg nem mind1? Tulképpen azt a tolvajt károsítják meg akinek kevesebb lopnivalója maradt, mert ellopták előle.
2010. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Akkor szerinted mi lenne a megoldás?"


"A: Az izraeliek ne utazzanak sehova, éljenek úgy mint az észak-koreaiak."


Cinikus, szélsőséges válasz.


"B: Ne legyen őrizet, így akár Ferihegyen is lehessen könnyűszerrel vérfürdőt vagy robbantást rendezni, ártatlan emberéletek tucatjait veszélyeztetve."


Cinikus, szélsőséges válasz.


A megoldás az, ha senkit nem védünk jobban a másiknál ingyen, amíg nem mi tehetünk arról, hogy az adott országból, vagy országba érkezők veszélyeztetettek. Semmi közünk hozzá, hogy konfliktusaik vannak a Közel-Keleten.


Minket védenének ilyen esetben minden országban, számunkra ingyen, a helyiek közpénzéből? Erősen kétlem! Inkább nem engednének be, hogy ne veszélyeztessük a repterüket, vagy velünk fizettetnék ki a védelem plusz költségeit. És ez teljesen rendben is lenne, mi közük hozzá, ha problémáink vannak?


Ha bármi miatt őket jobban kell védeni, vagy miattuk egy repteret jobban kell védeni, az az ő saruk kell, hogy legyen. És remélem az övéké is, nem tudom mi az igazság, ezért kérdeztem meg.


Azt pedig nem hiszem, hogy nem kerül többe külön minden izraeli járatot gépfegyveresen vigyázni, mint nem.

2010. ápr. 21. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!