Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Leendő határvadászok fizikai...

Leendő határvadászok fizikai felmérőjét mennyire fogják komolyan venni?

Figyelt kérdés
Amit hivatalosan lehet tudni, 241 emberből 218-nak sikerült. 2000 méteres síkfutás, fekvőtámasz, felülés, esetleg ingafutás jól megy, de a fekve nyomás, függeszkedés, távolugrás, ez a 3 számomra lehetetlen kihívás. Ma kezdtem rá el edzeni, kipróbáltam miből mennyit tudok, ha jó esetben van 2 hetem a felkészülésre, talán a 70 pont összejöhet, de a 80 pont az teljesen kizárt. Olvastam, hogy ezen a fizikai alkalmasságai vizsgán nagyon sokan elvéreznek, mégis hogy tudott majdnem mindenki átmenni ilyen komoly erőnléti vizsgán? Nem lehetett ott valamiféle segítség, engedmény?
2016. szept. 25. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
azt hallottam, hogy ennek egy része választható, a 2000 méter tuti kötelező, a többit nem tudom.
2016. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Esetleg úgy hogy pontossan ismertek a követelmények ezért nem nehéz rákészülni?
2016. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom. 4-et kell választani, a 2000 méteres síkfutás a kötelező. Fekvőtámasz, felülés, függeszkedés, és ingafutást fogom választani.
2016. szept. 25. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Mért vennék komolyan? Emberhiány van.
2016. szept. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Orfeus ***** válasza:
Nézd meg a honvédeket, az éves felmérést mennyire veszik komolyan?
2016. szept. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A határvadászok kapnak egy millkót havonta? Mert akkor megyek.
2016. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Pokrócra nem telik nekik, nemhogy milliós fizetésre!


Amúgy:

12 órás munka (heti 4 munkanap), csak vasárnap szabad.

Heti 48óra/havi 192óra munka.

Mindezt nettó 150eFt-ért.


Önállóan nem intézkedhet,csak teljes értékű rendőr mellett dolgozhat.

Bármikor és bárhova behívhatnak dolgozni (24 órára is), családi programokat nem lehet mellé szervezni.

Ráadásul bármikor rá támadhatnak, mert rendőr.


Annak tudom ajánlani, aki jó fizikumú (bírja a hideget/meleget), és nem talál magának munkát.

2016. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Orfeus ***** válasza:
Nettó 150-et nem tudom honnan szedted. A leghülyébb ismerősöm is aki készenlétis többet kap...
2016. nov. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!