Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elkaphatnak a rendőrök?

Elkaphatnak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy úgy vonulok végig az utcán, hogy beszedtem egy bogyót(extasyt), tágak a pupilláim, nagyok a szemeim mindenre csodálkozom, mindenkit szeretgetek, pörgök, ugrálok.

Vagy esetleg valami pszichedelikus dolog van bennem, mondjuk LSD vagy gomba(soha nem próbálnám ki, mert tartok tőlük) és furán viselkedek, mondjuk ölelgetek egy fát, mondva, hogy úgy érzem a testvérem mert annyira kivagyok és még egyéb tünetekből is látszik.

Ilyen állapotban elkaphatnak a rendőrök, hogy akkor ők bevisznek vagy megbüntetnek?

Azért kérdezem, mert többször is láttam ehhez hasonlóan viselkedő embereket, tagadhatatlanul volt bennük valami, és olyan önfeledten mentek végig az utcán, én sokszor azért nem élvezem mert tartok a rendőröktől vagy egyéb ilyen dolgoktól..ezért nem kap az ember semmit?Vagy csak van jobb dolguk is mint narkósokat hajkurászni?

Tudom tudom nem szabad drogozni, valójában nem is csináltam csak párszor, és semmi de semmi más nem érdekel, az összes mocskos és veszélyes és életeket tesznek tönkre. Meg alapvetően elég szorongó típus vagyok, na meg hajlamos vagyok egy csomó dolgot túlkomplikálni..ezért nem mennék bele semmilyen pszichedelikus szer kipróbálásába, mert az csak felerősítené a paráimat így nem lenne jó.

A bogyó viszont király volt, egy csomó gátlást feloldott bennem, és azt is mondanám, hogy megéri az a lejövő meg a másnap azt a 3 órát amíg pezsegsz és szétrobban a lelked a szeretettől..

De az eredeti kérdés hogy elvihetnek-e a rendőrök:D



2016. okt. 26. 22:17
 1/8 anonim válasza:
65%

Túl sok szarolás lenne az ilyen "narkósok"kal. (szar a jogrendszerünk legalább is szerintem)

Bár kifoghatsz olyan rendőröket is akiknek épp rossz napjuk van és bevisznek mert az nekik fú de jó.

Vagy meglát vmi öreg, hogy most akkor segít a "tacskó nemzedék söpredékén" és hív egy rendőrt.

>.<

2016. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
simán. Ön és közveszélyes vagy ilyen állapotban.
2016. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha békén hagyod az embereket,akkor nem,ha zaklatod őket,akkor meg rád hívják a rendőröket,ők meg kötelesek bevinni
2016. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Abszolút egyénfüggő.

Amúgy úgy vettem észre, hogy inkább arra állnak rá, hogy látnak-e téged aközben, mikor elszívsz egy zöldet, vagy beveszel valamit, illetve hogy milyen dolgokat csinálsz az izolált állapotodban.

Van, ami úgymond elfogadható, tolerálható, de ha teszem azt meztelenül szeretgeted éppen az embereket bemollizva, az annyira nem játszik a törvény javára.


Amúgy ha mégis kiderül rólad ez-az, élhetsz a lehetőséggel, hogy alkoholos (legális) állapotodban vesztetted el az önkontrollt, és szedtél be valamit, szívattak el veled olyat, amiről fogalmad se volt, hogy ilyen dolgokat hoz ki belőled. Az ilyennel nem igazán tudnak mit kezdeni, nem éri meg nekik a sok macera veled, ha amúyg ártatlan vagy a társadalomra nézve.


Amúgy meg én is épp beekizve válaszoltam meg a kérdésedet, és hazaúton is tök flottul ment minden, és külső szemmel tekintve is ártalmatlannak, és kedvesnek titulálhattam magam. Ez meg amúgy miért lenne baj? :D


Jó éjszakát mindenkiiii :D

2016. okt. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyanú alapján bárkivel végeztethetnek drogtesztet.

Tehát bevihetnek, gyorsteszt, ha az pozitív (akármi

miatt is), akkor jöhet a kórházi vérvétel.

Ha összeadtad, a válasz: igen, bevihetnek.

2016. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyorsteszt az miből áll?Mit jelent ,hogy pozitív bármire is?Külön nézik az össszes drogot vagy mi?
2016. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyorsteszt egy egyszerűsített teszt, ami sok dologra

reagál. Reagál a keménydrogokra, de ugyanúgy számos

pszichoaktív gyógyszerre is. Pont azért gyorsteszt,

mert nem külön nézi, hanem hogy egyáltalán van-e va-

lamilyen drog a szervezetbe.

Félreértés ne essék, sokan használnak gyógyszert drog

helyett. Ebben a formában ez is drogfogyasztásnak mi-

nősül.

2016. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
59%

Nem.

A rendorok a jardafestokre vannak kihegyezve, mert az rosszabb a drogosoknal, sot a tolvajoknal is fontosabbak

2016. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!