Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Behívtak rendőrségre tanúként...

Behívtak rendőrségre tanúként még 1 éve. Ebből bírósági tanúkihallgatás lett ahova holnap kell mennem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Azt elmondanám, hogy az ügy 2 éve történt. Szerintem eléggé régen, hogy emlékezzek részletekre. Ezt mondhatom ott, hogy már nem emlékszem rá? Nem fogják azt gondolni, hogy drog vagy alkohol hatása alatt voltam? (Ami természetes, hogy nem voltam semmilyen tudatmódosító szer hatása alatt)
2016. nov. 3. 00:33
 1/3 anonim válasza:
Faggatnak kb 2oran át körbe nyaljak annyira hogy nem fognak rosszat hinni
2016. nov. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2szer voltam tanúként a bíróságra is beidézve. Az egyik egy sima magánabb ügy volt, ott csak 1 év telt el. A másiknál kuruzslás volt a vád és sok embert érintett, ott majdnem 3 év telt el a rendőrségi és bírósági esett között. Mondjuk már a rendőrségen is 1,5 évvel ezelőttre kellett vissza emlékeznem. A rendőrségin még többet tudtam mondani,de ott is sok mindenre azt mondtam,hogy már nem emlékszem. A bíróságin még annyit se tudtam,de felolvasták a lényegét annak amit a rendőrségen mondtam és csak bólogattam. Utána megkérdezték,hogy itt van a terembe az akiről szó van?? Hát csak annyit tudtam mondani,hogy talán igen,de 4,5 évvel ezelőtt nem így nézett ki. Ennyi volt, érthető,hogy sok mindenre nem igazán vagy nem túl jól emlékszik vissza az ember,ha nem mélyen érintette a dolog.
2016. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túlkompenzálni az egészet. A Rendőrségen és a Bíróságon nem ragadozó idegen léynek ülnek és nem fogják leharapni a fejed és családostul felfalni mert nem emlékszel valamire...
2016. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!