Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Súlyos testi sértés kiserlete...

B..Arnold kérdése:

Súlyos testi sértés kiserlete milyen büntetésre számíthatok? Nemvagyok büntetett előéletű (sosem álltam bíróság elött)

Figyelt kérdés
munkahelyen kolegammal szidalmazott illetve közölte bokszoló volt klipje szoritott kézzel fenyegetozott megver bármit megikyedtem tőle a Földön fekvő 80cm es faval(tetolec)elakartam ilyeszteni pecemhemre belenyukt es megutottem véletlen az alkar könyök reszenel egyszer feljelentetett a vád súlyos testi sértés kiselete! ugye nem fognak börtönbe zárni emiatt?segítséget szeretnék kérni !Köszönöm
2016. nov. 14. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van??? Iratkozz be egy általános iskolába ott tanítanak fogalmazást.
2016. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utcai késeléseknél 20-30 centis vágásokat is könnyű testi sértésnek, vagy még annak se könyvelnek el. Ebből aligha lesz súlyos, hacsak nem hallgatsz el még pár részt a történetből.
2016. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ennyi történt nem több!
2016. nov. 14. 15:00
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj nemtudom pontosan mi lehet könnyű testi sertés ezt hol tudom megkerdezni? ugyezsegen van az ugyem
2016. nov. 14. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Az önvédelem nem állja meg a helyét?


De szerintem nem kapsz letöltendőt, mert a körülményekre is tekintettel lesznek. De azért fogadj egy ügyvédet.

2016. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem! biztonsági örök voltunk kollegam es koztem volt a problema!
2016. nov. 14. 20:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Szolgálatban történt es ennek a szakmának a feltétele a buntetlen előélet
2016. nov. 14. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!