Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Határvadászok! Milyen a...

Határvadászok! Milyen a képzés? Az osztály átlagéletkora?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 04:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Unalma a tanórákat végigülni, az sokszor egy szenvedés, de néha érdekes dolgok is elhangzanak, amiknek látom hasznát a későbbiekben is.

Az átlagéletkor 30 körül van.

2016. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
30? De jó neked,nálunk 18-22éves.Annyira gyerekesek,idióták,üvöltöznek órán,nem lehet tőlük figyelni.Nem tudom meddig tűrik még ezt a tanárok.
2016. dec. 8. 19:01
 3/15 anonim ***** válasza:

Csajok milyen arányban vannak ott?


nálunk a parancsnok ki is b**zná a száját, ha dumálna órán vki, múltkor két mondatot váltottak, és beszólt nekik. Az órák unalmasak eléggé, szal megértem, ha dumálnak inkább.

2016. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Határvadászat egy szégyen úgy, ahogy van.
2016. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Inkább te vagy a szégyen,azt sem tudod kik ők!
2016. dec. 10. 15:17
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

Fidesz katonak akik bevettek h minden menekult bombaval a hasan setal

Agyhalott nacionalistak akiket egy erkolcstelen program kereteben a hatarba pakolnak h allitsak meg a nincstelen menekulteket es mindenkit kezeljenek ugy mint aki terror cselekmenyre keszul

Gyonyoru kolonia

2016. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
sztem a határőrök se azért voltak/vannak, mert azt hiszik, h minden bejövő személy bombával a hasán jön, hanem mert megvédik az ország határait, akik nem tisztelik a másik ország határait. Ha belegondolsz, akkor ez olyan, mintha bemennél a szomszéd lakásába csak úgy simán minden következmény nélkül, nem lenne egy zár se, meg semmi és a szomszédodnak ezt tűrnie kellene, ott dugna a férjével, te meg néha beugrasz kicsit hozzájuk. :D Vicces lenne sztem.
2016. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Fidesz katonak akik bevettek h minden menekult bombaval a hasan setal"

Szerintem pedig hazaszerető, hazafi emberek, akik tesznek országuk jövőjéért, és tudják, hogy az inváziót meg kell állítani, és azt is tudják, hogy senkin sincs bomba, viszont bármelyikük lehet időzített bomba... Jó pár biztonságos országon áthaladnak, nyújtsanak be ott menekültkérelmet, és ne akarjanak a Schengeni övezetbe illegálisan, ellenőrizetlenül belépni.

(Sokkal jobban átmosta a te agyad a politika, mint az, akiről azt hiszed, hogy a Fidesz katonája. Az pedig a napnál is világosabb, hogy a legtöbb rendőr gyűlöli a Fideszt, hiszen törvénytelen, visszamenőleges hatályú törvényeket hoztak, és további jogkorlátozásokat vezettek be.)


"Agyhalott nacionalistak akiket egy erkolcstelen program kereteben a hatarba pakolnak h allitsak meg a nincstelen menekulteket es mindenkit kezeljenek ugy mint aki terror cselekmenyre keszul

Gyonyoru kolonia"


Fotelhuszárnak jobb lenni? A hazug médiának hiszel, vagy a szemednek? A menekült, tiszteletben tartja a másik ország törvényeit, személyes iratait ellenőrzésre átadja, betartja a törvényeket, és hálás. Ezek a 95%-ban 20 éveikben járó férfiak iskolázatlanok, törvényen kívüliek, egészségügyi kockázatot jelentő emberek, akik erőszakkal törnek be Magyarország területére, hogy eljussanak egy olyan uniós országba, ahol a semmiért kapnak 1000 eurót, ahelyett, hogy valamely szomszédos biztonságos országot választanák. Ezek erőszakos, követelőző sáskák, és nem menekültek!

Gyere le, és győződj meg! Ne a fotelból legyél okos!



Ahogy hallom, a jelentkezők zöme nem valami okos ember, igaz ez?

2016. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Draga baratom itt a fotelforradalmar

Aki pont nem az mert mig te az osszes muzulman akit lattal az mind pixeles volt en meg szemelyesen ismerek egy tucatot (fekete spanjaimmal pont ma talalkoztam a buszon a tavolsagi buszon) addig te nekem ne mondd h menjek ide oda meggyozni magamat mert ennekem tapasztalatom van veluk

Elmeselek valamit

Multkor fizu volt es ugyvoltam vele ma innifogok

Na addigaddig ittam h elhagytam 100€rot a torok etterembe

Masnap visszamentem h nemlattak e veletlen es a kezembe nyomta h tobbet ne igyal ennyit

Megneznem jany igaz hithu kereszteny(ahogy a vezir szonokol) lepte volna meg ugyanezt

Szoval ne mondd nekem h a hatarvadaszok az erkolcsos mivoltuk miatt vannak ott ahhol

Mert azok hotsicher nem adtak volna vissza talan 10% kozuluk

De lehet h mind csak megvezetett a hatalom atvert hazafik

Ezt mondjuk elhiszem

2016. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem volt egyik sem pixeles, ex határőrnek akarod elmagyarázni, hogy milyen jó is a török.

Te egy munkavállalási vízummal rendelkező, európai értékrendeket és törvényeket betartó török emberről beszélsz. Képzeld nekem is van cigány, afgán, török ismerősöm, akik szintén beilleszkedtek.

Te azt nem akarod megérteni, hogy az az Afgán ember, aki hajóval érkezik Görögországba, ott embercsempész segítségével feljut Szerbiáig - több biztonságos országon áthaladva - eldobálja a személyazonosításra alkalmas okmányait, majd nem a kijelölt határátkelőhelyen jelenkezik menekültkérelemért, hanem egy országhatáron akar erőszakosan áttörni, úgy, hogy nincs megvizsgálva az egészségügye, személyazonossága, bűnügyi kapcsolatai, és még pofátlanul fiatalkorúnak hazudja magát, és mondjuk háborús menekültnek Szíriából, mikor valójában egy biztonságos országból érkezik... Sorolhatnám.

Orbánt hagyjuk ki ebből, mert elég sok tutyi-mutyi volt itt azért... Regisztráltunk, ujjnyomatot vettünk, fényképeztünk, és adatbázist készítettünk eleget téve Scengeni kötelezettségeinknek.

Büszkének kellene lenned, hogy csak a mi kis országunk rendőrei, katonái képesek érdemi munkát felmutatni ahhoz, hogy pl. egy terroristáról el tudjuk mondani, hogy igen ő ekkor lépett be Ásotthalomnál. Ha leszartuk volna a határvédelmet, azt sem tudnák, hogy ki volt a merénylő.

Továbbmegyek, azért javasoltam a látogatást, hogy lásd a valós problémákat. Ezek a migránsok tanyákat gyújtottak fel, gyümölcsösöket tettek tönkre, természetvédelmi tájakon szemetelnek.

Én nem akarom a nézetedet megváltoztatni, gondolj amit akarsz. De Orbán katonájának nevezni egy nemzetét szolgáló rendőrt, vagy katonát, részedről egy nagy fasság.


Hívd batmant, ha bajban vagy, én nem szolgálok olyan magyart, aki Orbán katonájának, vagy kutyájának nevez.

2016. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!