Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből lesz valami rendörségi ügy?

Ebből lesz valami rendörségi ügy?

Figyelt kérdés
Csütörtökön csúnyán berúgtam és lazán bementem az interspárba és kivittem onnan egy sört gondolom felvették kamerára...
2017. jan. 14. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza és fizesd ki. Lehet akkor nem rúgnak seggbe.
2017. jan. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huhh, úgy nesélték?
2017. jan. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Élőszőr is nyugi! Ez csak szabálysértés! Teendőd akkor lesz ha felkeresnek a rendőrök...mellesleg ha elkövetéstől számítva 6 hónap eltelik úgy hogy nem keresnek nem idéznek akkor megúsztad, mert elévült..ha keresnének akkor megdöbbenve előadod, hogy berúgtatok haverokkal és megálltatok cigizni interspar előtt, haverod azt mondta vett egy sört de ott felejtette, te meg bementél és elhoztad a sört a polcról :-) Nagyon bánod tetted megtéríted a kárt azonnal


De szerintem 300-500 ft miatt senki nem fog feljelenteni senkit :-)

2017. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem sípoltak be a jelzők a kijáratnál így csak 1-2-3-4 hónap múlva a leltáron fog feltűnni, hogy na fene itt hiányzik egy sör, aztán kész. Nem fogják a kamerákat végig nézegetni, és alapból se nézi senki a kamerákat.
2017. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem valószínű. Ha az ember 10000Ft érték alatt lop, akkor nem éri meg nekik az eljárás, mert drágább volna az eljárás, mint ami eltűnt.
2017. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SZücsöm ***** válasza:
5 ös nagyon tévedsz lényegtelen hogy milyen értékben lopnak ha elkapnak 1 és 50 ezer ft érték között az egy csekk 5-50 ezer forintig de 10 ezer alá nem fognak menni. Ha pedig lopás közben eltávolítasz a csomagolásról valamilyen lopás gátló eszközt vagy pl kicseréled az árucédulákat és úgy fizetsz az már bűncselekmény a lopási értéktől függetlenül.
2017. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént már, hogy ittunk és ettünk egy helyen, azt hittem, hogy ki lett fizetve a hamburgerem, de valahogy elmaradt. Másnap visszamentem és kifizettem, elnézést kértem.


Tedd te is ezt, mielőtt eljárás indul, és fizethetsz 5-150eFt bírságot lopás szabálysértésért. A másik dolog, hogy ciki lesz oda bármikor is bemenned.

2017. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!