Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy zajlik egy polgárőr...

Hogy zajlik egy polgárőr vizsga? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Szeretnék polgárőr lenni(már felnőtt vagyok)

Halottam,hogy vizsgát kell tenni,ez a vizsga mennyire nehéz?Hogy zajlik?Aki már részt vett ilyen vizsgán,az tudna adni egy kis felvilágosítást?



2017. febr. 4. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Vizsgaszituációk:

az állami támogatásból vásárolt polgárőr személygépkocsit letudod-e parkolni a házatok elé.


A szomszédfalu ellen játszott mennyei bajnokság egyik meccsén tudsz-e hatósági személy arcot vágni, amikor a gyerekkori barátod, Józsi jegy nélkül akarja negnézni a mérkőzést.


Térképismeret, hogy tudsz-e úgy járőrködni, hogy a veszélyes környékeket illetve azokat a helyeket, ahol sok lopás, betörés történik, 1 km-re kötelíted meg csak maximum.


A helyi körzeti megbízott telefonszámát fejből kell tudni.


Az éves polgárőr bálon meg tudsz-e inni egy rekesz sört és az alpolgármester szörnyű pálinkájából 4 decit, fintor nélkül, úgy, hogy a biciklivel, amivel a bálra érkeztél, hajnal háromkor kivilágítatlanul hazamész, sértetlenül.


Ébrenmaradás hajnal egyig. Addig tart az éjszakai járőr.


Menetlevelek helytelen kitöltése, polgárőr jármű saját célú igénybevételének elfedése.


Amúgy sajnos a legtöbb polgárőr ilyen, tisztelet a kivételnek.

2017. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké,tudom van ilyen is,de nem kell általánosítani,illetve a kérdésem se ez volt.
2017. febr. 4. 13:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Senki?
2017. febr. 8. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Emeld ki a kérdést, trollkodáson kívül, érdemben nem tudok hozzászólni.


[link]


Vizsgakérdések, tapasztalatom nincs sajna

2017. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!