Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaptam egy ismeretlen címzettő...

Kaptam egy ismeretlen címzettől egy csomagot Münchenből. Bevigyem a rendőrségre?

Figyelt kérdés

Nincs feladó, viszont a nevem és címem ezek szerint tudja. A csomagban van egy telefon töltővel, egy karóra, egy tábla csoki és egy személyazonosító igazolvány kód kártya ami a kekkh-tól van. Egy képeslap is van benne amin ez áll: ne erre a címre írjatok amiről küldtem mert az nem jó, a lap alján van a jó, vigyázzatok magatokra sziasztok.

Nincs külföldi ismerősöm, se rokonom. Nekem ez nagyon furcsa. Ha beviszem a rendőrségre foglalkoznak egyáltalán ezzel vagy hülyének néznek?


2017. febr. 6. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tehát a képeslap azt állítja, hogy "ne erre a címre írjatok amiről küldtem", de ennek ellenére csak elfelejtette a feladót ráírni?
2017. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen. Nincs név a feladónál, csak a cím hogy hova írjak.
2017. febr. 6. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:
A Te neved van címzettként megadva?
2017. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, a nevem és a címem.
2017. febr. 6. 19:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha te vagy Nagy Éva a Rózsa utca 46-ból, akkor lehet összetévesztettek valakivel.
2017. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ritka vezeték nevem van amit nem szeretnék ide írni, de ami még érdekes az az hogy az irányítószám az a 10 évvel ezelőtti lakcímemhez tartozik, az utca házszám meg minden más a mostani. Nem vagyok benne a telefonkönyvben és elképzelhetetlennek tartom hogy ezzel a vezetéknévvel félrecímezze.
2017. febr. 6. 19:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Most vegülis a rendőrségnek címezték?
2017. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez izgalmas!
2017. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes, szerintem vidd be és legalább a telefont nézzétek át, mivel a lapon van egy cím lehet érdemes lenne neki írni egy levelet hogy te nem tudod ki ő és hogy mi ez az egész.
2017. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

"személyazonosító igazolvány kód kártya ami a kekkh-tól van"


Szép megfogalmazás, ezt hétköznapi nevén csak személyi igazolványként emlegetjük.

Gondolom van rajta név is és nem a tied, illetve nem is ismerős. Esetleg a neten rajta van? FB-on? Van közös ismerős?


Azt bizony le kellene adnod 3 napon belül a jegyzőnél vagy a rendőrségen, ahogy egyébként egy talált személyivel is tenned kellene. Ez már egy ok, hogy bemenj a rendőrségre, azt meg úgyis el kell mondanod, hogy hol "találtad".


Én nem merném az így küldött dolgokat se használni, se megenni, talán még meglenni se akarnék velük egy házban. Ebből lehetne csinálni egy thrillert, ahogy a címzett vívódik, mit lépjen... írjon a címre ... emberrablók ... drogküldemény próbája ... bűnözők jönnek megszerezni a csomagot ... kapcsolja be a telefont ... ha van benne egy szám, akkor hívja fel ... stb.

2017. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!