Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felvételinél baj lehet, hogy...

Felvételinél baj lehet, hogy mindkét alkaromon van tetoválva?

Figyelt kérdés
Rovásírással a 2 gyerekem neve van tetoválva a karjaimra. Félreértés ne essék, nem vagyok szélsőséges egyáltalán. Csak szerettem volna a nevüket tetováltatni és mindkét gyereknek szép magyar neve van, ezért úgy gondoltam, rovásírással lenne az igazi. Az alkarok alsó részén vannak a tetoválások. Elutasítanak emiatt?
2017. febr. 8. 23:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kb ilyen, mint a képen (természetesen nem én vagyok a fotón, neten találtam), csak sokkal rövidebb.
2017. febr. 8. 23:35
 2/13 A kérdező kommentje:
2017. febr. 8. 23:35
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Ez kizáró ok,sajnálom.

Rendőröknek csak olyan helyen lehet tetoválása,ahol nem látszik,viszont egy rövid ujjú ingnél vagy pólónál,ami nyáron a hivatalosan megszabott viselet ezt nem tudod eltakarni.A megszabott viseletet meg nem fogják átírni senki kedvéért.

2017. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Igen, és amikor valaki kérdez tetoválással kapcsolatban, és bárki odaírja, hogy ne csináld, mert nemcsak ronda, de majd munkát sem fogsz kapni vele, akkor mindig megy a sértődés, meg a lepontozás.

úgyhogy én most röhögök egyet, ha nem baj.

2017. febr. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a határvadász századba felvesznek! Nem egy osztálytársamnak tetovált az alkarja-csuklója. A századosunk meg mindenhol ki van varrva.
2017. febr. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, simán el lehet távolítani azokat a tetoválásokat. 2017 van. Tessék:


[link]


Távolíttasd el őket és akkor máris mehetsz felvételizni. Rendőrnek meg akárhova.

2017. febr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 llorTllorT ***** válasza:
22%
meg ugye 90-es IQ felett már senki nem akar rendőr" lenni.sok tetovált ganaj,sünt láttam már.ha elég csökött vagy bevesznek közéjük.
2017. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kétlem, hogy ez kizáró ok lenne.

Nyilván adott egy szint, aminek meg kell felelni, és a tetoválás semmiképpen nem előny, de azért nem mindegy, hogy az a tetoválás hol helyezkedik el és mit ábrázol.

2017. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezt még a határvadászokhoz is soknak érzem
2017. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Leszedetni nyilván nem fogom, hisz nem azért csináltattam. Maximum nem vesznek fel. Nagyon jó állásom van, így, ha nem vesznek fel, nem aggódom mert nincs miért.
2017. febr. 13. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!