Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthet-e? De feljelentés...

Gábor0254 kérdése:

Feljelenthet-e? De feljelentés elött inkább hozzátok fordultam a többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha bementünk egy elhagyatott nem őrzött épületbe és utánunk jött egy kedves úri ember hogy az épület tulaja, és magánterület stb.. felhivta egyinkőnk anyját, hogy hívja-e a rendőrséget mert ő szerinte rongáltunk meg tipikus mártsuk be a gyereket mégjobban.. na mindegy ezután elengedett minket hogy a szülőkkel megbeszél egy találkozót hogy ad nekünk valami munkát hogy végezzük el és nem tesz akkor feljelentést.. Ha a szülők ez esetben nem eggyeznek ebbe bele, feljelenthet-e azért hogy bementünk? Elviekben igen, de ha nem hívott helyben rendőrséget, akkor nincs bízonyítéka hogy bentvoltunk!? Vagy igen? Egyébként a tulaja egy ügyvéd..
2017. febr. 9. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkit fel lehet jelenteni..

Egyébként csak szivat titeket. Nem fog feljelenteni ne aggódj.

2017. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Feljelenthet.

És lehet kamera is van bent szóval ne legyél annyira biztos hogy nincs bizonyítéka. :)

2017. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyire beszartál egy kis munkától?!

Tökös gyerek lehetsz XD

2017. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog feljelenteni! Csak látja hogy kis takonyarcú vagy aki parázik tőle..
2017. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kamera nincs bent.. több mint 16 éve áll az épület félig szétbontva és mivel nem a legbiztonságosabb városban lakom, ezért ha lenne is kamera már nem lenne. (lelopták volna..:D viccesen hangzik de igaz)

Nem nem szartam be egy kis melótól de ha nem hív rendőrséget egyből miért akar találkozni anyámekkal?! Ezt így nem értettem meg milyen munkát szeretne adni egy szét omlott épületen belül?! És milyen alanyi jogon kötelez engem munkára?:D

2017. febr. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!