Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megvettem az állatkínzókat....

Megvettem az állatkínzókat. Lesz e bűntetés?

Figyelt kérdés

Kis városban lakom. Tegnap este nagy kutya visítást hallok egy kisutcán. Gondoltam megnézem és azt láttam hogy 3 18-20éves raszta gyerek kínoz egy kiskutyát. Szóltam nekik hogy azonnal hagyják abba. Erre az egyik elővett egy kést és megvágta vele majd felém kezdett szaladni. Szó szerint rommá vertem a társaságot. 5 éve MMA zok 2 éve versenyszerűen 15 éves vagyok 85kg. Térfigyelő kamera felvette az esetet bár nem tudom hogy hang társul e hozzá. Mind hárman bőven nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szereztek.

Késes srác: Egyből elvettem tőle a kést és ádámcsutkán rúgtam aztán a földön rátapostam a csuklójára 3 helyen eltört

2.srác Nagyon vékony volt ezért tudtam rajta dobni egyet de pont a bal lengőbordáira esett.Eltörtek...

3.srác marha dagadt volt és legalább 190 egy ütést be is szedtem szóval kénytelen voltam teljes erőből térden rúgni. Megúszta csak porcleválással és részleges szallag szakadással.

Jött a mentő. Rendőrök. A kutya elpusztult még este. Bevittek az örsre kihalgattak. Mire számítsak. Jó barátunk híres ügyvéd mindenben segíteni fog. Nem vagyok az a balhés típus de az állatokat imádom. Suliban jeles tanuló. Szóval nem ez a tipik elborult agyú MMA-s



2017. febr. 12. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jó barátunk híres ügyvéd mindenben segíteni fog."


Miért nem tőle kérdezed?

2017. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert csak egy gyors telefonbeszélgetés volt. A hét közepén fogunk találkozni személyesen. Tudni akarom mire számíthatok.
2017. febr. 12. 14:24
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ennyi sorozatot nézni szivi.....
2017. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Megvettem az állatkínzókat."

És, mennyibe kerül darabja? :D


"Miért nem tőle kérdezed?"

Mert nincs kedve házit írni így vasárnap délután, ezért inkább kigondolt egy fan-fictiont...

2017. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Steven Segal vagy Csák Norisz film volt aznak este ?
2017. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, mint fan-fiction jó lett.
2017. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
akkor 10 évesen kezdtél MMA-zni, anderzen? :)
2017. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem önvédelemnek minősül, ezért nem kéne, hogy megbüntessenek.


Mellesleg nagyon szép dolog volt, amit tettél, kár, hogy szegény kutyus nem élte túl az esetet. Azok a szemetek pedig megérdemelték amit kaptak tőled. :)


Privibe kérhetek rólad egy fotót? Látni szeretnék egy igazi állatvédő hőst! :)

2017. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
De honnan tudod milyük és hol tört el??
2017. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az apukádat nem Chuck Norrisnak hivjak?
2017. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!