Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi vár előzetes letartóztatás...

Mi vár előzetes letartóztatás alatt arra, aki a korai terhes elettarsát (látlelet készültekor derült ki) és annak pici gyermekét súlyosan bántalmazta?

Figyelt kérdés

Kiderül e ez bent a többi rab előtt?

Hogyan bánnak bent az ilyen emberekkel?

Főleg saját tapasztalatokra lennék kíváncsi...


2017. febr. 13. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbaxák a piccsáját.
2017. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 árokpart ***** válasza:
Sok jó nem az biztos.
2017. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kiderül az ilyen bent a többi rab, vagy cellatárs előtt?

Megfélemlitik az ilyeneket bent? Esetleg bantalmazzák is őket?

2017. febr. 13. 22:10
 4/8 árokpart ***** válasza:
100%
Ez szerintem az ott lévő társaság mentalitásától, szemléletétől is függ. Az sem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy biztosan bántják emiatt de azt se, hogy nem. Ez sajna bent fog kiderülni. Egyébként attól is függ, hogy hová, melyik börtönbe kerül.
2017. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Orfeus ***** válasza:
100%

Előzetesben jó kérdés, lehet hogy semmi. De ha jogerős ítélet születik, márpedig reméljük az fog, akkor bennt gáz lesz. Nagybátyám be-ki járkál a sittre, épphogy elmúlt 40, de tizen x évet ült. Volt hogy ilyen miatt ítélték el, gyereket nem bántott, viszont terhes volt a nő.


Nem igazán kérdeztem az ilyen dolgokról, ritkán látjuk, érthető módon kerüljük azért a kontaktot, mármint a család. De amikor feljött ez a téma annyit mondott hogy ha lehet ilyen miatt ne akarjak bekerülni, aztán elhallgatott. Amit az arcáról le tudtam olvasni, az az fájhatott nekik.


De én azt mondom, hogy az ilyen megérdemli. Sőt, ha van esze a fegyőrnek, akkor a többiek előtt céloz a témára, simán megcsinálnám.

2017. febr. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Sitten a gyermekbántalmazók a hierarchia legalján vannak. Ha kiderül, sok jóra nem számíthat.
2017. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük a válaszokat.

Eddig 90 napot csücsült előzetesben. Most kapott még 30nap hosszabbitást.

Remélem pokoli bent az élet neki!

De sajnos egyszer úgyis kiengedik... valoszinuleg még elsőfokú ítélet előtt.... 😢

2017. márc. 2. 02:19
 8/8 Orfeus ***** válasza:

Mindig ez van. Most olvastam egy cikket, hogy játszott a gyerekével a pali, eltört a gyerek lába, amikor feldobta kicsúszott a kezéből :/ 3 évet kap első fokon ha jól emlékszek. De ha megerőszakolsz egy gyereket, aztán elásod, akkor megúszod 2-vel max 3-al ha olyan a bíró.


Szánalmas ami itt van.

2017. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!